Zazwyczaj to z nią robią sobie zdjęcia, tym razem było inaczej. Pokazała selfie, na którym to ona jest fanką

Wyobrażacie sobie fotografię, na której to nie diwa jest w centrum uwagi? Też nie wierzyliśmy i raczej nie powiemy, że dała się przyćmić, ale jednak... To nie ona jest tu największą "superstar".
Nowe selfie Górniak Zazwyczaj to z nią robią sobie zdjęcia, tym razem było inaczej. Pokazała selfie, na którym to ona jest fanką Wyobrażacie sobie fotografię, na której to nie diwa jest w centrum uwagi? Też nie wierzyliśmy i raczej nie powiemy, że dała się przyćmić, ale jednak... To nie ona jest tu największą "superstar". Ok, w Polsce każdy wie, kim jest Edyta Górniak - to bez wątpienia jedna z największych gwiazd na naszej scenie. Ale w Nowym Jorku są gwiazdy, które gwiazdami są nawet dla naszych gwiazd. Skomplikowane? Pewnie tak, ale wciąż nieco dziwi nas, że diwa pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z samym Jimmym Fallonem. I trochę zazdrościmy: Guess who we bumped into while in #NYC ! #edytagorniak #moja #ania ?? #usa #Jimmy #show # - podpisała zdjęcie. Fani oczywiście chwalili jej urodę i przesyłali wiele ciepłych słów. Znaleźli się i tacy, którzy wątpili, czy na zdjęciu naprawdę znajduje się gwiazda amerykańskiej telewizji. Szczerze mówiąc nas też zaskoczył nagły wyjazd diwy do Nowego Jorku i również nie mamy pewności, czy na zdjęciu jest showman czy też jego sobowtór.

Ok, w Polsce każdy wie, kim jest Edyta Górniak - to bez wątpienia jedna z największych gwiazd na naszej scenie. Ale w Nowym Jorku są gwiazdy, które gwiazdami są nawet dla naszych gwiazd. Skomplikowane? Pewnie tak, ale wciąż nieco dziwi nas, że diwa pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z samym Jimmym Fallonem. I trochę zazdrościmy:

Guess who we bumped into while in #NYC ! #edytagorniak #moja #ania ?? #usa #Jimmy #show # - podpisała zdjęcie.

Edyta Górniak, Jimmy FallonInstagram.com/edytagorniak

Fani oczywiście chwalili jej urodę i przesyłali wiele ciepłych słów:

Edyta GórniakInstagram.com/edytagorniak

Znaleźli się i tacy, którzy wątpili, czy na zdjęciu naprawdę znajduje się gwiazda amerykańskiej telewizji:

Edyta GórniakInstagram.com/edytagorniak

Szczerze mówiąc nas też zaskoczył nagły wyjazd diwy do Nowego Jorku i również nie mamy pewności, czy na zdjęciu jest showman czy też jego sobowtór.

A Wy jak myślicie?

jus

Czy to faktycznie Jimmy Fallon?
Więcej o:
Komentarze (3)
Zazwyczaj to z nią robią sobie zdjęcia, tym razem było inaczej. Pokazała selfie, na którym to ona jest fanką
Zaloguj się
  • muminos1975

    Oceniono 11 razy 5

    dno, tak wczoraj troche popiłem, muza leciała z ubiegłego wieku ...
    taka bartosiewicz, kowalska, i ten inne - gdzie One są ????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX