Jeśli wzorowała się na Kim, to wzięła od niej to, co najgorsze. Jak dodać sobie kilka kilogramów i ukryć zgrabną sylwetkę? Właśnie tak

Aktorka może pochwalić się zgrabną sylwetką o świetnych proporcjach i zazwyczaj wie, jak to wykorzystać. Ale nie tym razem.

Katarzyna Glinka wzięła udział w obchodach 40-lecia Teatru Kwadrat. Aktorka zazwyczaj prezentuje się świetnie, ale tym razem wybrała zestaw, który powinna czym prędzej wyrzucić z szafy.

Sukienka składała się z dwóch części - góry i ołówkowej spódnicy. Całość była źle dopasowana - pogrubiła aktorkę (zwłaszcza w okolicach brzucha), zaburzyła jej proporcje i dodała lat.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Glinka nie jest pierwszą kobietą, która wpadła na pomysł takiej stylizacji - wielką fanką ubrań o tym kroju jest Kim Kardashian. Niestety, nie jest to chyba najlepszy wzór. Choć celebrytkę ubiera podobno sam genialny Kanye West, jej stylizacje są często karykaturalne. A nam naprawdę podoba się to, jak zazwyczaj wygląda Glinka. Jeśli coś jest dobre, to po co eksperymentować?

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
Jeśli wzorowała się na Kim, to wzięła od niej to, co najgorsze. Jak dodać sobie kilka kilogramów i ukryć zgrabną sylwetkę? Właśnie tak
Zaloguj się
 • agos3009

  Oceniono 142 razy 118

  super wygląda! nie znacie się na modzie chyba... a porównanie Kasi do Kim jest chyba nie na miejscu

 • gaciagacia

  Oceniono 80 razy 72

  Sukienka niezbyt mi się podoba, ale aktorka wygląda pięknie i oryginalnie oraz z klasą, a porównywanie jej z tą rozpasłą, wulgarną lochą świadczy o braku obeznania z modą i zwykłej złośliwości.

 • Maa Marta

  Oceniono 46 razy 42

  teraz to dowaliliscie jak łysy grzywą o kant kuli. wy chyba w tej redakcji ostro tankujecie?! pie.rniczycie takie kocopoły, że głowa mała.

 • kol.3

  Oceniono 23 razy 23

  Glinka jest zgrabniutka. redaktor się zestarzał, stetryczał i potrzebne mu nowe okulary

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX