Zarzucają jej, że jest "fit", bo ma czas i pieniądze. Anna Lewandowska odpowiada

Internauci często wytykają Lewandowskiej, że rekomendowane przez nią rarytasy zdrowej kuchni nie są osiągalne dla "zwykłego" Polaka. Żona piłkarza twierdzi, że pieniądze nie mają tu nic do rzeczy.

Anna Lewandowska prowadzi bloga poświęconemu zdrowemu odżywianiu i treningom, niedawno wydała nawet książkę, w której radzi Polkom jak "żyć zdrowo i aktywnie". Wskazówkami i swoimi sprawdzonymi sposobami dzieli się często na Facebooku, a internauci stale wypominają jej oderwanie od rzeczywistości i proponowanie produktów znacznie przekraczających możliwości finansowe osób, którym powodzi się trochę gorzej niż jej. Na te zarzuty Lewandowska miała okazję odpowiedzieć w "Dzień Dobry TVN". Żona piłkarza zaczęła od tego, że jej życie wcale nie jest tak wolne od obowiązków, jak mogłoby się niektórym złośliwie komentującym wydawać.

Wcale nie mam tak dużo czasu, wręcz przeciwnie - zripostowała.

Lewandowska argumentowała, że jej poradnik nie jest skierowany tylko dla osób z zasobniejszym portfelem.

W swojej książce przedstawiam przepisy, które naprawdę nie są drogie. Piszę o tym, żeby bazować na sezonowości, na sezonowych warzywach i owocach - tłumaczy.

Blogerka podkreśla, że ważniejsze od środków na koncie, jest odpowiednie nastawienie i motywacja.

Wcale nie jest tak, że trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby się dobrze odżywiać, zdrowo żyć, czy trenować. Karnet na siłownię? Owszem, niektórzy wybierają ten sposób. Ale można spacerować, można biegać, można ćwiczyć w domu. I do tego zachęcam.

Anna LewandowskaFacebook.com/healthyplanbyann

Przekonała Was?

em

Więcej o:
Komentarze (17)
Zarzucają jej, że jest "fit", bo ma czas i pieniądze. Anna Lewandowska odpowiada
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 78 razy 58

  nie mam zamiaru bronić jej, ale... ludziska, ona jest sportsmenką !!! nie słyszałam, żeby 'przeszła na emeryturę' i dbanie o formę to jej codzienny przymus !!! muzyk gra /rzępoli pół dnia, sportowiec ćwiczy i dobrze się odżywia !!! przeginacie !!!

 • skrytykrytyk

  Oceniono 60 razy 46

  Ja nie mam zbyt dużo pieniędzy, nie narzekam też na nadmiar wolnego czasu ale przez 4 miesiące przy niewielkim wysiłku fizycznym, wykluczeniu pewnych składników w diecie oraz zmianie nawyków żywieniowych schudłem 15 kilogramów. Wystarczy ruszyć zadek sprzed telewizora i CHCIEĆ!!! :) Pieniądze nie mają nic do rzeczy. 5 kilometrowa przebieżka co drugi dzień, zamiast batonika - jabłko i efekty murowane! :)

 • wscibskii

  Oceniono 29 razy 15

  Najgorzej jak w temacie zabierają głos ludzie, którzy nie mają pojęcia o co chodzi, a wypowiadają się na postawie przeczytania, jedynie tytułu artykułu na portalu plotkarskim.
  Szanowni obrońcy, nikt nie twierdzi, że do zrzucenia kilkunastu kilogramów potrzeba worka pieniędzy i L4, by mieć czas. Zarzuty najprawdopodobniej dotyczyły kosztów przygotowania tzw posiłków fit, których przepisy serwowała Lewandowska. Napisałem "najprawdopodobniej", bo sam kiedyś odwiedzałem jej bloga, jednak szybko odpuściłem. Po prostu, musiałbym chyba zarabiać ze trzy średnie krajowe, aby mieć kasę na "wymyślne składniki", potrzebne do przyrządzenia wspomnianych fit potraw.

 • koja

  Oceniono 23 razy 11

  Moim zdaniem twierdzenie, że na odchudzanie wydaje się dużo pieniędzy jest kompletną bzdurą. Przecież im mniej jesz tym mniej wydajesz . Ogranicza się cukry, tłuszcze, mięso itd. Przecież jajko i chleb razowy na śniadanie, na obiad pierś z kurczaka, jakiś twarożek na kolację nie kosztuje tak drogo.. Kobieta zachęca do zdrowego stylu życia, uprawiania sportu jest be?W porównaniu do celebrytek pozujących na ściankach z gołym tyłkiem i biustem ta Anna jest całkiem ok.

 • pan.malowany

  Oceniono 21 razy 1

  Na rynku jest mnostwo poradnikow i ksiazek kucharskich, obedzie sie bez madrosci Lewandowskiej, dawniej za chalupe srac chodzila a teraz daaaama, a jaka madra-krynica madrosci...nachalny babsztyl zaraz z lodowki bedzie wyskakiwac i pouczac i radzic

 • Kidler Jan

  Oceniono 37 razy -7

  Na plecach Roberta szybko się robi z Kopciuszka sławna celbrytka żałosne/.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX