Jessica Biel zakłada luźne kreacje i wciąż nie potwierdza informacji o ciąży. Media nie mają jednak wątpliwości

Jeśli wierzyć zapewnieniom amerykańskich mediów, pierwsze dziecko aktorki i Justina Timberlake's na świat przyjdzie w kwietniu. My, tymczasem, musimy docenić kreatywność Jessiki w dobieraniu strojów kamuflujących ciążowe krągłości.

Plotki o tym, że Jessica Biel spodziewa się dziecka, potwierdził na początku listopada "bliski znajomy" gwiazdorskiej pary. Sama zainteresowana do tej pory nie skomentowała tych doniesień i jak ognia unika publicznych wystąpień. Śledzących ją paparazzi przechytrza, zakładając stroje tak luźne, że mimo intensywnego wytężania wzroku, trudno cokolwiek dostrzec. Podobnie jest tym razem. Gwiazdę sfotografowano na spacerze w Los Angeles w dresowym kombinezonie. Sprawę utrudniał nie tylko jego luźny fason, ale też mocno obniżony krok. Jakby tego było mało, Jessica zarzuciła na kombinezon marynarkę i biały szalik.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Amerykańskie media nie dają się zmylić i piszą o ciąży jako o pewnej sprawie. Zdaniem portalu Justjared.com, aktorkę, ciągle uparcie zakrywającą ciążowe krągłości, zdradza coś innego.

Może i nie powiedziała publicznie o ciąży ani słowa, ale od kilku tygodni szeroki uśmiech nie schodzi z jej twarzy - zauważył portal.

Rzeczywiście, Biel wygląda kwitnąco nawet w dresowym kombinezonie. Cały kamuflaż chyba na niewiele się zdał.

em