Pamiętacie Rihannę ubraną jedynie w siatkę? Kim na balu piosenkarki zainspirowała się tą słynną "stylizacją"

Kardashian wciąż wymyśla nowe sposoby na podtrzymywanie uwagi fotoreporterów. Tym razem wykorzystała pomysł gospodyni balu. Na szczęście nieco go złagodziła.

Kim razem z mamą wzięła udział w charytatywnej imprezie 2014 Diamond Ball. Królowa selfie postawiła na mroczny, a jednocześnie bardzo seksowny zestaw od Balenciagi. Jej ciało opinało body, spod którego piersi niemal się wylewały (norma), a resztę ciała okrywała jedynie siatka.

Pomysł z siatką wykorzystała już kiedyś Rihanna, ale ona, pod prześwitującym materiałem nie miała na sobie nic. Na szczęście Kardashian tego dnia zrezygnowała z pokusy pokazywania wszystkim ciała. Zarzuciła też na siebie długi płaszcz - w Los Angeles temperatury spadły już do ok. 16 stopni, więc czas wyciągnąć z szafy zimowe okrycia.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Kris Jenner nie zamierzała pozostać w cieniu córki. Na szczęście nie wybrała bardziej prześwitującej siatki - postanowiła za to zrezygnować z biustonosza. Jej dekolt okrywała jedynie warstwa koronek. Dzięki temu nikt nie będzie miał wątpliwości, skąd pochodzą bujne kształty i gust Kim - she got it from her mama!

jus

Więcej o:
Skomentuj:
Pamiętacie Rihannę ubraną jedynie w siatkę? Kim na balu piosenkarki zainspirowała się tą słynną "stylizacją"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX