Futro i gołe nogi na pokazie. Poznajecie? Powrót Kasi Stankiewicz na salony nie mógł przejść niezauważony

Samo pojawienie się Kasi Stankiewicz na imprezie to już spore zaskoczenie. Piosenkarka dodatkowo postarała się o uwagę przyciągającą spojrzenia kreacją.
Futro i gołe nogi na pokazie Powrót Kasi Stankiewicz na salony nie mógł przejść niezauważony. Samo pojawienie się Kasi Stankiewicz na imprezie to już spore zaskoczenie. Piosenkarka dodatkowo postarała się o uwagę przyciągającą spojrzenia kreacją Samo pojawienie się Kasi Stankiewicz na imprezie to już spore zaskoczenie. Piosenkarka dodatkowo postarała się o uwagę przyciągającą spojrzenia kreacją. Była wokalistka zespołu Varius Manx na kilka lat zniknęła z mediów, a na ściance zobaczyć można ją średnio raz na dwa lata. Kasia Stankiewicz w październiku tego roku wydała płytę "Lucy and The Loop" i uznała najwyraźniej, że z powrotem może zacząć chodzić na imprezy. Stankiewicz pojawiła się w czwartek na pokazie Mariusza Przybylskiego, sama przedstawiając dość ciekawą propozycję modową. Pazura grzecznej spódnicy i bluzce klimatem przypominającym wręcz uczniowskie czasy, dodawało brązowe futro. Okrycie zimowe, buty niekoniecznie. Stankiewicz zimy się nie boi - szpilki i gołe nogi w środku grudnia? Żaden problem.

Była wokalistka zespołu Varius Manx na kilka lat zniknęła z mediów, a na ściance zobaczyć można ją średnio raz na dwa lata. Kasia Stankiewicz w październiku tego roku wydała płytę "Lucy and The Loop" i uznała najwyraźniej, że z powrotem może zacząć chodzić na imprezy. Stankiewicz pojawiła się w czwartek na pokazie Mariusza Przybylskiego, sama przedstawiając dość ciekawą propozycję modową. Pazura grzecznej spódnicy i bluzce klimatem przypominającym wręcz uczniowskie czasy, dodawało brązowe futro. Okrycie zimowe, buty niekoniecznie. Stankiewicz zimy się nie boi - szpilki i gołe nogi w środku grudnia? Żaden problem.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jak podoba Wam się taki zestaw?

em

Więcej o:
Komentarze (26)
Futro i gołe nogi na pokazie. Poznajecie? Powrót Kasi Stankiewicz na salony nie mógł przejść niezauważony
Zaloguj się
 • lab.rat

  Oceniono 62 razy 54

  Patrzę na te wszystkie panny na czerwonych dywanach w środku zimy z gołymi nogami i się zastanawiam - co jest złego w rajstopach???!!! Niejedne nogi skorzystałyby na tym, gdyby je nieco okryć... A tak: sine to, z gęsią skórką. Sine? Sexy? Nie sądzę...

 • polatechnika

  Oceniono 122 razy 48

  Ciekawe ile bezbronnych stworzeń zostało bestialsko zamordowanych, by ta niunia miała się w czym lansować?

 • Harpa Gun

  Oceniono 60 razy 28

  Hej, artystka! Nie wiedziałam, że jesteś taka ograniczona i pusta. Futro - serio??? Tylko pustaki bez uczuć i wyobraźni chodzą w futrach.

 • diabelplotkowy

  Oceniono 32 razy 20

  O rzeszt, Kasieńka nieco jak wampirek :)

 • yogini1

  Oceniono 18 razy 14

  .

  Orła ...cień ...

  .

 • pan.malowany

  Oceniono 15 razy 13

  Ale majtki miala?

 • Zelazo Betony

  Oceniono 22 razy 12

  efekt jak u każdego babona w futrze - wygląda jak yeti
  swoją drogą ciekawe jak dużo płacą takim nieudanym gwiazdkom kolesie żyjący z trzymania szczeniaków w klatkach i obdzierania ich ze skóry. za pobujanie się na ściance w kawałku martwego lisa czy norki.
  bo w to, że ktoś z własnej woli zakłada coś takiego po wszystkich obrazach hodowli jakie obiegły media (www.cenafutro.info) to ciężko mi uwierzyć...

 • snefru

  Oceniono 13 razy 11

  -A to futro to z czego?
  -Z biedronki ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX