W NY mieszkała w luksusowym hotelu, w którym mogła zjeść rarytasy. Ale Kate do pokoju zamówiła...

Księżna Kate ma wyjątkową słabość do pizzy. Jadła ją nawet kilka godzin po urodzeniu George'a. Ochota na pizzę wzięła ją także w Nowym Jorku. Do pokoju hotelowego zamówiła aż trzy.
Pizza dla księżnej Kate Księżna Kate ma wyjątkową słabość do pizzy. Jadła ją nawet kilka godzin po urodzeniu George'a. Ochota na pizzę wzięła ją także w Nowym Jorku. Do pokoju hotelowego zamówiła aż trzy. Kate mieszkała w luksusowym hotelu Carlyle. Z tamtejszej kuchni mogła śmiało zamówić wszystko, od foie gras po tatar z japońskiej wołowiny wagyu. Ale nie pizzę. Wybór padł na, ulubioną przez Kardashianki, włoską knajpę Serafina. Dzień później Kim poszła tam ze swoją przyrodnią siostrą Kendall Jenner. Wcześniej, wiele razy Kim jadała tam z Kanye. Magazyn "US Magazine" zdobył szczegóły zamówienia Kate. Nie chciała standardowych składników. Osoba towarzysząca królewskiej parze doniosła, że w Serafino kupiono trzy pizze. Do zamówienia dołączone były specjalne zalecenia. Alla Norcina z ostrą kiełbaską miała być bez grzybów, a Di Fabio z szynką prosciutto bez pomidorów w plastrach - czytamy. O trzeciej pizzy nic nie wiadomo, ale każda z tych dwóch wspomnianych kosztuje ok. 18 dolarów (60 zł). Wszystkie przyrządzano w piecach opalanych drewnem.

Kate mieszkała w luksusowym hotelu Carlyle. Z tamtejszej kuchni mogła śmiało zamówić wszystko, od foie gras po tatar z japońskiej wołowiny wagyu. Ale nie pizzę. Wybór padł na, ulubioną przez Kardashianki, włoską knajpę Serafina. Dzień później Kim poszła tam ze swoją przyrodnią siostrą Kendall Jenner. Wcześniej, wiele razy Kim jadała tam z Kanye.

Magazyn "US Magazine" zdobył szczegóły zamówienia Kate. Nie chciała standardowych składników.

Osoba towarzysząca królewskiej parze doniosła, że w Serafino kupiono trzy pizze. Do zamówienia dołączone były specjalne zalecenia. Alla Norcina z ostrą kiełbaską miała być bez grzybów, a Di Fabio z szynką prosciutto bez pomidorów w plastrach - czytamy.

O trzeciej pizzy nic nie wiadomo, ale każda z tych dwóch wspomnianych kosztuje ok. 18 dolarów (60 zł). Wszystkie przyrządzano w piecach opalanych drewnem.

Serafina Screen z Facebook.com/pages/Serafina-Restaurant-Group

Jedzenie przeznaczone było dla trzech kobiet. Poza księżną w pokoju była jej asystentka i stylistka. Tego samego wieczoru Kate szła na wystawną kolację do Metropolitan Museum of Art. A jak wiadomo, na tego rodzaju przyjęcie lepiej przyjść już najedzonym.

Britain's Prince William, the Duke of Cambridge, and Kate, Duchess of Cambridge, arrive at the Metropolitan Museum of Art, Tuesday, Dec. 9, 2014, in New York. William and Kate are on the last of their 3-day tour of New York City, their first visit to the United States since a trip to California in 2011. (AP Photo/John Minchillo) John Minchillo / AP (AP Photo/John Minchillo)

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
W NY mieszkała w luksusowym hotelu, w którym mogła zjeść rarytasy. Ale Kate do pokoju zamówiła...
Zaloguj się
 • do_not_disturb

  Oceniono 12 razy 12

  "Wyciekło jej hotelowe zamówienie"

  Tak to jest, jak zupę w dziurawych talerzach podają ;)

 • fafnir

  Oceniono 6 razy 6

  Czego to ludzie nie sprzedadzą mediom "za garść dolarów";)

 • baba_jaga

  Oceniono 6 razy 6

  Ja tez lubie pizze . chyba sobie zamowie do pracy :-)

 • browaryr

  Oceniono 18 razy 0

  ja zamowiłbym jakiegos prosiaka na połmisku z jabłkiem w "twarzy"na ozdobe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX