Dom Honey za pół miliona prawie gotowy. "Już mi okna wstawiają"

Ile znacie 22-letnich dziewczyn stawiających sobie dom? Honorata Skarbek regularnie chwali się zdjęciami z budowy swojego. Według "Faktu" zapłaciła za niego 500 tys. zł.
Dom Honey za pół miliona Ile znacie 22-letnich dziewczyn stawiających sobie dom? Ile znacie 22-letnich dziewczyn stawiających sobie dom? Honorata Skarbek regularnie chwali się zdjęciami z budowy swojego. Według "Faktu" zapłaciła za niego 500 tys. zł. Zamiast wynajmować apartament za krocie inwestuje w przyszłość. To nam się podoba! Honey zarobione na śpiewaniu pieniądze włożyła w dom pod Warszawą. Odkładała od 16. roku życia. Powstające nad Zalewem Zegrzyńskim gniazdko piosenkarki ma być gotowe w połowie 2015 roku. Sądząc po jej wpisie na Instagramie, niedługo będzie urządzać wnętrza. Jutro mi okna wstawiają! Trzeba przyznać, że w dokumentowaniu postępów jest wyjątkowo skrupulatna. Pierwsze zdjęcie z kupą cegieł na zielonej trawie wrzuciła pod koniec kwietnia. Na kolejnych fotkach widać, jak jej marzenie nabiera kształtów.

Zamiast wynajmować apartament za krocie inwestuje w przyszłość. To nam się podoba! Honey zarobione na śpiewaniu pieniądze włożyła dom pod Warszawą. Odkładała od 16. roku życia. Powstające nad Zalewem Zegrzyńskim gniazdko piosenkarki ma być gotowe w połowie 2015 roku.

Sądząc po jej wpisie na Instagramie, niedługo będzie urządzać wnętrza.

Jutro mi okna wstawiają! #bobbudowniczy #laskazwariowalaizbudowalasobiechate - podpisała selfie z budynkiem.

Honey Screen z Instagram.com/honkabiedronka

Trzeba przyznać, że w dokumentowaniu postępów jest wyjątkowo skrupulatna. Pierwsze zdjęcie z kupą cegieł na zielonej trawie wrzuciła pod koniec kwietnia. Na kolejnych fotkach widać jak jej marzenie nabiera kształtów.

Mieliśmy niedawno okazję by rozmawiać z Honoratą Skarbek. Opowiedziała nie tylko o swoim życiowym "projekcie" ale i ulubionym widoku na Warszawę.

socha

POLUB NAS