Na konferencję spóźniła się 30 min. Musiano przerwać, bo wszyscy patrzyli tylko na Dodę. Nic dziwnego

Doda będzie największą gwiazdą sylwestrowej imprezy Polsatu (w tym roku stacja urządza koncert w Gdyni). Bez wątpienia to ona najmocniej błyszczała na konferencji. Zresztą czy ktoś spodziewał się, że będzie inaczej?

Piosenkarka bez wątpienia potrafi przyciągać uwagę i po raz kolejny to udowodniła. Prosto z wakacji, które razem z domniemanym ukochanym spędziła na Teneryfie, przyjechała na konferencję Polsatu. Królowa spóźniła się pół godziny na imprezę, mimo to miała wielkie wejście.

Spotkanie z dziennikarzami odbywało się w sali konferencyjnej w podziemiach hotelu Le Regina w Warszawie. Gdy Paulina Sykut, która pełniła funkcję gospodyni, opowiadała o organizacji Sylwestrowej Mocy Przebojów, nagle rozległ się głośny szum. Wiadomo było, że Doda już dotarła. Jak tylko artystka pojawiła się w drzwiach sali, Sykut musiała przerwać, ponieważ zamieszanie, które się wokół piosenkarki zrobiło, było zbyt duże. Migawki aparatów skutecznie zagłuszały słowa prezenterki, mimo że miała mikrofon.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Doda wybrała krótką, rozkloszowaną sukienkę, dobrała do niej kapelusz (ostatnio niemal nie rozstaje się z eleganckim nakryciem głowy). Co jeszcze przyciągnęło naszą uwagę? Dopiero co pisaliśmy, że z dziwacznego trendu na gołe nogi wyłamała się Cameron Diaz. Oto jej polska następczyni - gwiazda również uznała, że w imię mody nie musi zamarzać.

Oczywiście trudno nie zauważyć futerka, w którym Doda prezentowała się BARDZO "na bogato". Podoba się Wam jej stylizacja?

jus

Jak Ci się podobała stylizacja Dody?
Więcej o:
Komentarze (10)
Na konferencję spóźniła się 30 min. Musiano przerwać, bo wszyscy patrzyli tylko na Dodę. Nic dziwnego
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 129 razy 77

  Polsat schodzi na psy. Doda największą gwiazdą imprezy? serio? dzięki za ostrzeżenie, teraz już wiemy, którego programu unikać w Sylwestra.

 • pan.malowany

  Oceniono 68 razy 42

  Piosenkarka? Rabczewska?

 • avaris

  Oceniono 45 razy 37

  czyżby polsat miał jakies klopoty finansowe ...zestaw "gwiazd sylwestrowych"Doda,ledwo ruszający się Krawczyk ,kombi-zombi-które nie potrafi wreszcie zejść ze sceny,imitacje Sabriny czy Shakiry ,ludzie co to jest?!trzeba bylo Połomskiego zaprosić

 • pawel.lewski

  Oceniono 31 razy 21

  No rzeczywiście, było na co patrzeć, taki tuman w centrum zainteresowania innych tumanów.

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 15

  "...wszyscy patrzyli tylko na Dodę."

  Wiadomo - każde kuriozum jest interesujące.

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 7

  "Wszyscy patrzyli na Dode. Nic dziwnego...." ja tez sie nie dziwie skoro ci wszyscy to same paparuchy

 • marty25

  Oceniono 58 razy -2

  Mi się tam bardzo Doda podoba, szkoda jednak, że nie potrafi śpiewać, po prostu nie ma głosu i tyle. Naprawdę szkoda.

 • patigol

  Oceniono 10 razy -4

  Fajne rajstopy i cudowne nogi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX