Kożuchowska pierwszy raz publicznie 2 miesiące po porodzie. Piękna suknia podkreśliła jej figurę

Aktorka na swoje pierwsze wyjście wybrała kolędowanie w Pałacu Prezydenckim. Wyglądała elegancko i dostojnie, a z jej twarzy nie schodził uśmiech.
Kożuchowska promienieje Kożuchowska pierwszy raz publicznie 2 miesiące po porodzie. Małgorzata Kożuchowska na swoje pierwsze wyjście 2 miesiące po porodzie wybrała kolędowanie w Pałacu Prezydenckim. Wyglądała elegancko i dostojnie. Małgorzata Kożuchowska na swoje pierwsze wyjście wybrała kolędowanie w Pałacu Prezydenckim. Wyglądała elegancko i dostojnie, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej przyszedł na świat dwa miesiące temu. Do tej pory aktorka nie pojawiała się na imprezach - swój czas poświęcała dziecku. Dlatego jej pierwsze publiczne wystąpienie wyczekiwane było z dużą niecierpliwością. Ale warto było czekać - aktorka w Pałacu Prezydenckim wyglądała przepięknie. Elegancka długa suknia od Macieja Zienia podkreśliła jej sylwetkę i przypomniała nam, dlaczego gwiazda od lat jest uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Pojawienie się Kożuchowskiej właśnie na tym wydarzeniu nie było przypadkowe - była to inauguracja akcji Szlachetna Paczka, a aktorka znana jest ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną.

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej przyszedł na świat dwa miesiące temu. Do tej pory aktorka nie pojawiała się na imprezach - swój czas poświęcała dziecku. Dlatego jej pierwsze publiczne wystąpienie wyczekiwane było z dużą niecierpliwością.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Ale warto było czekać - aktorka w Pałacu Prezydenckim wyglądała przepięknie. Elegancka długa suknia od Macieja Zienia podkreśliła jej sylwetkę i przypomniała nam, dlaczego gwiazda od lat jest uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek.

Pojawienie się Kożuchowskiej właśnie na tym wydarzeniu nie było przypadkowe - była to inauguracja akcji Szlachetna Paczka, a aktorka znana jest ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną.

jus

Więcej o:
Komentarze (14)
Kożuchowska pierwszy raz publicznie 2 miesiące po porodzie. Piękna suknia podkreśliła jej figurę
Zaloguj się
 • rudenka

  Oceniono 50 razy 26

  Bosze ja już boje sie otworzyć lodówkę, SKOŃCZCIE już z Kożuchowską.........Dramat

 • forfiter_jr

  Oceniono 35 razy 23

  Ta kiecka podkreśliła jej sylwetkę, zgadza się. Tylko, czy jest co podkreślać.

 • Monika Bańka

  Oceniono 20 razy 8

  hmmmm... I twarz jej nie spuchła? Myślałam, że każdej kobiecie z show biznesu puchnie twarz po porodzie! Tak jak Małgosi S.

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 5

  Nie trawie tej niby celebrytki

 • princess_leya

  Oceniono 8 razy 4

  Podkreśliła?!? Chyba spaskudziła. Zmniejszyła optycznie biust a ta jasna wstawka powiększa brzuch, talia zniknęła. Beznadziejna kiecka.

 • Oceniono 4 razy 2

  Wyglada jak starsza Pani po 60stce w tej pokracznej, zupelnie nie pasujacej do niej kreacji. Moja Babcia pochwalic sie moze lepszymi! Nie dobrze, nie dobrze.

 • goch123

  Oceniono 3 razy 1

  Młoda mama? Młoda to może była, ale oczywiście że jest Jej "więcej" niż sprzed ciąży, w końcu dwa miesiące temu urodziła dziecko, trudno aby kilogramy znikł tak szybko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX