Jaka matka taka córka? Helenka Rubik wygląda jak mini wersja swojej mamy. A modelka postanowiła to "wykorzystać"

O tym, że starsza córka Piotra i Agaty Rubik bardzo przypomina swoją piękną mamę wiadomo już od dawna. A co się dzieje, kiedy ubiorą się tak samo? Musicie to zobaczyć.
Jaka matka, taka córka? Miniaturka Agaty Rubik. Helenka Rubik wygląda jak miniwersja swojej mamy. A modelka postanowiła to "wykorzystać". Obie pokazały się w wersji sportowej i eleganckiej. O tym, że starsza córka Piotra i Agaty Rubik bardzo przypomina swoją piękną mamę, wiadomo już od dawna. A co się dzieje, kiedy ubiorą się tak samo? Musicie to zobaczyć. Helenka Rubik ma dopiero 6 lat, ale na imprezie "Zima mroźna nam nie groźna" błyszczała jak prawdziwa gwiazda. Jest w tym spora zasługa jej mamy - Agaty Rubik oraz... stylizacji. Nie chodzi tylko o to, że właściwa sukienka może zrobić z kobiety ósmy cud świata. Kiedy wyglądasz jak miniaturka swojej mamy, a do tego dumnie kroczysz obok niej, w niemal identycznym ubraniu, efekt może być tylko jeden. I oczywiście jest to zbiorowe "wow". Agata i Helena Rubik pokazały się w wersji sportowej i eleganckiej. Poza wzrostem różni je też nastawienie do fotoreporterów - Helenka nie rozdawała uśmiechów tak chętnie jak jej mama.

Helenka Rubik ma dopiero 6 lat, ale na imprezie "Zima mroźna nam nie groźna" błyszczała jak prawdziwa gwiazda. Jest w tym spora zasługa jej mamy - Agaty Rubik oraz... stylizacji. Nie chodzi tylko o to, że właściwa sukienka może zrobić z kobiety ósmy cud świata. Kiedy wyglądasz jak miniaturka swojej mamy, a do tego dumnie kroczysz obok niej, w niemal identycznym ubraniu, efekt może być tylko jeden. I oczywiście jest to zbiorowe "wow".

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Agata i Helena Rubik pokazały się w wersji sportowej i eleganckiej. Poza wzrostem różni je też nastawienie do fotoreporterów - Helenka nie rozdawała uśmiechów tak chętnie jak jej mama.

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
Jaka matka taka córka? Helenka Rubik wygląda jak mini wersja swojej mamy. A modelka postanowiła to "wykorzystać"
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 17 razy 11

  Matka, córka i wnuczka - wszystkie są śliczne i co najważniejsze, ich uroda jest naturalna, bez operacji, kolagenu i botoksu. Malutka ubrana podobnie do matki, ale nie identycznie. Dziewczynki w tym wieku bardzo lubią naśladować matki, dziecko wygląda na zadowolone, a to najważniejsze. Fajna rodzinka.

 • bmm17

  Oceniono 14 razy 2

  Upodobnienie dziecka do siebie to odbieranie mu tożsamości.

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy -1

  Dziecko powinno wyglądać jak dziecko, a nie jak stara malutka.

  A córcia też sobie co rano robi mejkap?
  I biega na frenczyk lub tipsy?

 • baba_jaga

  Oceniono 11 razy -1

  nie rozumiem co to za mania ubierana dziecka tak samo jak siebie :/

 • browaryr

  Oceniono 6 razy -4

  starza corcie chyba klocek cisnie podczas tego wywiadu-ze tak sie krzywi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX