Uwielbia go Książkiewicz. Teraz pochwalił się, że jego kreację założyła na czerwony dywan amerykańska dziennikarka

Polska moda górą! W amerykańskiej telewizji zadebiutował właśnie projekt Tomasza Olejniczka.
Polska moda górą! Pochwalił się, że jego kreację założyła na czerwony dywan dziennikarka z USA. W amerykańskiej telewizji zadebiutował właśnie projekt Tomasza Olejniczka. Jego sukienkę założyła dziennikarka telewizji "E!", Alicia Quarles. W amerykańskiej telewizji zadebiutował właśnie projekt Tomasza Olejniczka. Kilka tygodni temu pisaliśmy o spódnicy projektu Magdy Butrym, która wpadła w oko Kim Kardashian. Wygląda na to, że polska myśl projektancka zyskuje coraz większą popularność w Stanach Zjednoczonych. Tomasz Olejniczak, projektant marki Tomaotomo, pochwalił się na Instagramie, że jego sukienkę założyła dziennikarka telewizji "E!", Alicia Quarles. W jego kreacji na czerwonym dywanie przepytywała między innymi Blake Lively i Julianne Moore. Jest szansa, że sukienka polskiego projektanta zostanie zauważona nie tylko przez wspomniane gwiazdy. Alicia Quarles wrzuciła zdjęcie stylizacji również na swój Instagram, podpisując polskiego autora projektu.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o spódnicy projektu Magdy Butrym, która wpadła w oko Kim Kardashian. Wygląda na to, że polska myśl dizajnerska zyskuje coraz większą popularność w Stanach Zjednoczonych. Tomasz Olejniczak, projektant marki Tomaotomo, pochwalił się na Instagramie, że jego sukienkę założyła dziennikarka telewizji "E!" Alicia Quarles. W jego kreacji na czerwonym dywanie przepytywała, między innymi, Blake Lively i Julianne Moore.

Nowojorska dziennikarka w sukience projektu Tomasza OlejniczakaInstagram.com/tomaotomo

Jest szansa, że sukienka polskiego projektanta zostanie zauważona nie tylko przez wspomniane gwiazdy. Alicia Quarles wrzuciła zdjęcie stylizacji również na swój Instagram, podpisując polskiego autora projektu.

Nowojorska dziennikarka w sukience projektu Tomasza Olejniczka

Instagram.com/tomaotomo

Alicia QuarlesInstagram.com/alicialquarles

Gratulujemy!

em