Kaczyńska pochwaliła się zdjęciem Górala w łóżku. Miał być zachwyt. A fani: "Najtańsza pościel" i "pachy do depilacji"

Wspólne śniadanko z ukochanym to wspaniała sprawa. Zwłaszcza, jeśli wzdychają do niego setki fanek, a on i tak zajada się owsianką w twoim łóżku.
Kaczyńska pochwaliła się Góralem w łóżku Miał być zachwyt. A fani: "Najtańsza pościel" i "pachy do depilacji" Wspólne śniadanko z ukochanym to wspaniała sprawa. Zwłaszcza, jeśli wzdychają do niego setki fanek, a on i tak zajada się owsianką w twoim łóżku. Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębiak są razem od niedawna, ale zdążyli już wspólnie zamieszkać. Modelka na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami ukochanego i spożywanych z nim posiłków. Widać, że przystojny Góral zawrócił jej w głowie. Nie da się tez ukryć, że ładnie wychodzi na zdjęciach, a to w sieci nie jest bez znaczenia. Para nie ma wiele do ukrycia i chętnie dzieli się ze światem swoim szczęściem. A tego, sądząc zwłaszcza po opisach, im nie brakuje. "Jarzebiak to potrafi doceniać moje śniadania :D #owsianka #do_lozka #poranki #milosc #Ksiaze #przed_praca" - napisała Kaczyńska. Ale niektórym nie spodobały się detale fotografii: fani wytknęli najtańszą pościel i pachy do depilacji.

Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębiak są razem od niedawna, ale zdążyli już wspólnie zamieszkać. Modelka na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami ukochanego i spożywanych z nim posiłków. Widać, że przystojny Góral zawrócił jej w głowie. Nie da się tez ukryć, że ładnie wychodzi na zdjęciach, a to w sieci nie jest bez znaczenia.

Para nie ma wiele do ukrycia i chętnie dzieli się ze światem swoim szczęściem. A tego, sądząc zwłaszcza po opisach, im nie brakuje.

Jarzebiak to potrafi doceniac moje sniadania :D #owsianka #do_lozka #poranki #milosc #Ksiaze #przed_praca - napisała Kaczyńska.

I pokazała urocze zdjęcie:

Mateusz Jarzębiak Instagram.com/olgakaczynska

Część fanów doceniło ujęcie:

Olga Kaczyńska Instagram.com/olgakaczynska

Ale niektórym nie spodobały się detale fotografii:

Olga Kaczyńska Instagram.com/olgakaczynska

Wygląda na to, że bój o "najsłodszą" parę polskiego internetu dzięki tej dwójce stanie się jeszcze bardziej zacięty. Lubicie oglądać Górala z owsianką (od Olgi) w łóżku czy może uważacie, że to już przesada?

My nie możemy się doczekać, co będzie dalej. A wszystko zaczęło się od Facebooka...

 

 

jus