Pamiętacie, jak Annie Musze wytykano, że w zimie chodzi bez rajstop? To nic w porównaniu z tym, co założyła Ariana Grande!

Internauci znów wytknęli polskiej aktorce spacerowanie w gołych nogach przy minusowych temperaturach. Ale Ariana Grande Annę Muchę przebiła.
Arianie Grande zawsze ciepło Pamiętacie, jak Annie Musze wytykano, że w zimie chodzi bez rajstop? Internauci znów wytknęli polskiej aktorce spacerowanie w gołych nogach przy minusowych temperaturach. Ale Ariana Grande Annę Muchę przebiła. Internauci znów wytknęli polskiej aktorce spacerowanie w gołych nogach przy minusowych temperaturach. Ale Ariana Grande Annę Muchę przebiła. To nie pierwszy raz, kiedy internauci apelują do Anny Muchy, by założyła rajstopy przy chłodniejszej pogodzie. W zeszłym roku aktorka przekornie skomentowała te uwagi stwierdzając, że "mama nie musi już więcej do niej dzwonić" i że "następnym razem się wyprostuje". Jak zauważyliście w komentarzach pod naszym poniedziałkowym tekstem, Mucha w dalszym ciągu lubi wychodzić na spacery zimą z gołymi nogami. Strój Anny Muchy to jednak nic w porównaniu z tym, jak przy podobnej temperaturze wyszła na ulice w Londynie Ariana Grande. Piosenkarka, szykująca się do występu na pokazie mody "Victoria's Secret", założyła niewiele więcej niż prezentujące bieliznę na wybiegu modelki. Na spotkanie z fanami przyszła ubrana (albo raczej - rozebrana) w biały króciutki koronkowy top i mini spódniczkę. Do tego dobrała szpilki w tym samym kolorze. Gwiazda trzymała w rękach płaszcz, ale najwyraźniej mróz nie zrobił na niej wrażenia, bo nie miała zamiaru go zakładać. "21-letnia księżniczka pop wygląda, jakby nie dostała informacji o panujących w Anglii chłodach" - podsumował strój gwiazdy portal Dailymail.co.uk. "Zrobiło się nam zimno od samego patrzenia na "zimowy" strój Ariany" - dodał Popsugar.com.

To nie pierwszy raz, kiedy internauci apelują do Anny Muchy, by założyła rajstopy przy chłodniejszej pogodzie. W zeszłym roku aktorka przekornie skomentowała te uwagi stwierdzając, że "mama nie musi już więcej do niej dzwonić" i że "następnym razem się wyprostuje". Jak zauważyliście w komentarzach pod naszym poniedziałkowym tekstem, Mucha w dalszym ciągu lubi wychodzić na spacery zimą z gołymi nogami.

Gołe nogi MuchyPlotek.pl

Strój Anny Muchy to jednak nic w porównaniu z tym, jak przy podobnej temperaturze wyszła na ulice w Londynie Ariana Grande. Piosenkarka, szykująca się do występu na pokazie mody "Victoria's Secret", założyła niewiele więcej niż prezentujące bieliznę na wybiegu modelki. Na spotkanie z fanami przyszła ubrana (albo raczej - rozebrana) w biały króciutki koronkowy top i mini spódniczkę. Do tego dobrała szpilki w tym samym kolorze. Gwiazda trzymała w rękach płaszcz, ale najwyraźniej mróz nie zrobił na niej wrażenia, bo nie miała zamiaru go zakładać.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

21-letnia księżniczka pop wygląda, jakby nie dostała informacji o panujących w Anglii chłodach - podsumował strój gwiazdy portal Dailymail.co.uk.
Zrobiło się nam zimno od samego patrzenia na "zimowy" strój Ariany - dodał Popsugar.com.

em