Kamilla Baar pierwszy raz pokazała się publicznie z nowym partnerem. Wiemy, kim jest Piotr Kochański

Kamilla Baar i Piotr Kochański pojawili się w Kinotece na premierze filmu "Obce ciało". Zakochani trzymali się za ręce i zatopili w rozmowie, byli jednak dość ostrożni w okazywaniu sobie uczuć.
Kamilla Baar z nowym partnerem Wiemy, kim jest Piotr Kochański Kamilla Baar i Piotr Kochański pojawili się w Kinotece na premierze filmu "Obce ciało". Zakochani trzymali się za ręce i zatopili w rozmowie, byli jednak dość ostrożni w okazywaniu sobie uczuć. Nowy partner aktorki, Piotr Kochański, to warszawski prawnik. Jest adwokatem i partnerem zarządzającym w firmie Kochański Zięba Rapala i partnerzy, a jego specjalnością jest ochrona własności intelektualnej i przemysłowej. Kochański uzyskał dyplom magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 1985 roku. Nasz czytelnik zwrócił uwagę na to, że partner Baar nosi złoty pierścionek. Faktycznie, dostrzegliśmy go na serdecznym palcu prawej dłoni, na którym zwyczajowo nosi się obrączkę. Aktorka zaś ma pierścionek z kamieniem na serdecznym palcu lewej dłoni, na którym nosi się pierścionki zaręczynowe. Pod koniec czerwca w "Rewii" pojawiła się wypowiedź znajomego o nowym partnerze Baar. Prawdopodobnie chodzi właśnie o Kochańskiego. "Jej aspiracje i ukryte potrzeby dostrzegł 55-letni, odnoszący sukcesy zawodowe biznesmen. Skradł jej serce. Mężczyzna ten sam ma córkę w wieku pani Kamilli. Stąd pewnie świat młodszej o 20 lat kobiety nie jest mu obcy. Wie, jak ją adorować, zasypuje ją kwiatami i porywa na romantyczne wyprawy. Właśnie są na Majorce. Tym razem zabrali ze sobą synka aktorki, Bruna. Ci, którzy widzieli parę na lotnisku, twierdzą, że aktorka nie szczędziła nowemu ukochanemu czułości" - mówił. Rąbka tajemnicy dotyczącej jej nowego związku uchyliła w wywiadzie dla "Zwierciadła". "Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność. A napięcia, konflikty warto rozwiązywać w łóżku" - mówiła. Aktorka ogłosiła rozstanie z Wojciechem Błachem w czerwcu tego roku. Para wychowuje razem syna Bruna. Zapewnili, że dla jego dobra rozstali się w zgodzie. "Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko. Chcielibyśmy bardzo, by nasza prywatność, pozostała naszą własnością. Kamilla i Wojtek" - napisała na Facebooku.

Nowy partner aktorki, Piotr Kochański, to warszawski prawnik. Jest adwokatem i partnerem zarządzającym w firmie Kochański Zięba Rapala i partnerzy, a jego specjalnością, jak dowiadujemy się ze strony internetowej, jest ochrona własności intelektualnej i przemysłowej. Kochański uzyskał dyplom magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 1985 roku.

<< DEBIUT PARY NA SALONACH >>

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na to, że partner Baar nosi złoty pierścionek. Faktycznie, dostrzegliśmy go na serdecznym palcu prawej dłoni, na którym zwyczajowo nosi się obrączkę. Aktorka zaś ma pierścionek z kamieniem na serdecznym palcu lewej dłoni, na którym nosi się pierścionki zaręczynowe.

 

Komentarz na Plotek.pl Screen z Plotek.pl

 

Pod koniec czerwca w "Rewii" pojawiła się wypowiedź znajomego o nowym partnerze Baar. Prawdopodobnie chodzi właśnie o Kochańskiego.

Jej aspiracje i ukryte potrzeby dostrzegł 55-letni, odnoszący sukcesy zawodowe biznesmen. Skradł jej serce. Mężczyzna ten sam ma córkę w wieku pani Kamilli. Stąd pewnie świat młodszej o 20 lat kobiety nie jest mu obcy. Wie, jak ją adorować, zasypuje ją kwiatami i porywa na romantyczne wyprawy. Właśnie są na Majorce. Tym razem zabrali ze sobą synka aktorki, Bruna. Ci, którzy widzieli parę na lotnisku, twierdzą, że aktorka nie szczędziła nowemu ukochanemu czułości - mówił.

Rąbka tajemnicy dotyczącej jej nowego związku uchyliła w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność. A napięcia, konflikty warto rozwiązywać w łóżku - mówiła.

Aktorka ogłosiła rozstanie z Wojciechem Błachem w czerwcu tego roku. Para wychowuje razem syna Bruna. Zapewnili, że dla jego dobra rozstali się w zgodzie.

Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko. Chcielibyśmy bardzo, by nasza prywatność, pozostała naszą własnością. Kamilla i Wojtek - napisała na Facebooku.

Vic

Więcej o:
Komentarze (21)
Kamilla Baar pierwszy raz pokazała się publicznie z nowym partnerem. Wiemy, kim jest Piotr Kochański
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 176 razy 158

  Gość ma urodę Frankensteina. A poza tym kolejna, która znalazła sobie sponsora.

 • nospam11

  Oceniono 105 razy 95

  Stary dziad wszystko już ma, to kupił sobie aktorkę do kolekcji.

 • kk

  Oceniono 88 razy 74

  Ja też odnoszę wrażenie, że jest nienaturalna w zachowaniu. Dysponuje ograniczonym zasobem "uroczych" gestów i "minek" ;)

 • smith81

  Oceniono 55 razy 33

  panna jest po 30....a wygląda na co najmniej 50....sorry...ale jak patrzę na te foty to widzę starszą panią a nie kobietę.

 • mozela

  Oceniono 32 razy 30

  Milosc jest rzeczywiscie slepa albo zdesperowana.

 • woal

  Oceniono 36 razy 30

  na ósmym zdjęciu wygląda jakby on miał obrączkę???

 • aibo

  Oceniono 36 razy 26

  dziewczyna fajna ale kolo jakiś taki z krzywą twarzoczaszką..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX