Weronika Książkiewicz do Stanów wyjechała z taką fryzurą. Do Polski wraca już z inną

Podróż do USA dla wielu kończy się powrotem z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Weroniki Książkiewicz przez te tygodnie odrobinę ubyło. Nie ma to jednak nic wspólnego z jej apetytem.
Książkiewicz odmieniona po wizycie w USA Wróciła z inną fryzurą niż ta, z którą tam pojechała Podróż do USA odmieniła Weronikę Książkiewicz. Na ostatniej z fotografii na Instagramie pozuje z przyjaciółką Martą Dąbrowską i zdecydowanie krótszymi włosami. Książkiewicz powiedziała kiedyś, że kobiecość nie przejawia się w wyglądzie, tylko w tym, co jest w środku, w człowieku. Sądząc po zdjęciach z Kalifornii, które aktorka wrzuciła na Instagram, podróż na drugą stronę globu odmieniła nie tylko jej wnętrze. Na ostatniej z fotografii pozuje z przyjaciółką Martą Dąbrowską i zdecydowanie krótszymi włosami. Podróżujące do Polski przez Paryż, panie zawitały w nietypowe miejsce. "Paryż - czekamy w kolejce do wróżki" - napisała Książkiewicz. Czyżby wątpliwości odnośnie do nowej fryzury? Chyba nie będzie tak źle. Taki widok obu pań przywołał z pamięci dość podobny - choć bardziej oficjalny "występ". Ostatni raz Książkiewicz mocno skróciła włosy na początku 2012 roku. Zadziornym uczesaniem zaskoczyła podczas premiery filmu "Kac Wawa" w lutym tamtego roku.

Książkiewicz powiedziała kiedyś, że kobiecość nie przejawia się w wyglądzie, tylko w tym, co jest w środku, w człowieku. Sądząc po zdjęciach z Kalifornii, które aktorka wrzuciła na Instagram, podróż na drugą stronę globu odmieniła nie tylko jej wnętrze. Na ostatniej z fotografii pozuje z przyjaciółką Martą Dąbrowską i zdecydowanie krótszymi włosami.

Weronika Książkiewicz i Marta DąbrowskaInstagram.com/weronikaksiazkiewicz

Podróżujące do Polski przez Paryż, panie zawitały w nietypowe miejsce.

Paryż - czekamy w kolejce do wróżki - napisała Książkiewicz.

Czyżby wątpliwości odnośnie nowej fryzury? Chyba nie będzie tak źle. Taki widok obu pań przywołał z pamięci dość podobny - choć bardziej oficjalny "występ". Ostatni raz Książkiewicz mocno skróciła włosy na początku 2012 roku. Zadziornym uczesaniem zaskoczyła podczas premiery filmu "Kac Wawa" w lutym tamtego roku.

Weronika Książkiewicz i Marta DąbrowskaKapif

 

POLUB NAS

socha

Więcej o:
Komentarze (12)
Weronika Książkiewicz do Stanów wyjechała z taką fryzurą. Do Polski wraca już z inną
Zaloguj się
 • evci

  Oceniono 41 razy 25

  Ładnemu we wszystkim ładnie

 • nkwd

  Oceniono 36 razy 10

  Teraz ma fryzurę. Może się podobać lub nie. Wcześniej wisiała jedynie zwiędła nać pietruszki.

 • vahoo

  Oceniono 21 razy 3

  Sorry, ale jak się ma 'pięć włosów na krzyż', to tylko.... krótka fryzurka jest odpowiednia !!

 • stefanek

  Oceniono 16 razy 2

  Nie podobaja mi sie kobiety z krotkimi wlosami.. Wczesniej Książkiewicz wygladala lepiej.

 • ajonka18

  Oceniono 8 razy 2

  Piekna fryzurka "retro"

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  To w amerykach mają fryzjerki?? No jestem w szoku.

 • duur85

  Oceniono 1 raz -1

  w dluzszych lepiej

 • heniutek

  Oceniono 24 razy -2

  Najładniejsza polska aktorka

 • browaryr

  Oceniono 24 razy -6

  za złotowki juz nie daje- teraz leci na zielone?-po wygladzie śmiem twierdzic ze za oceanem to ona raczej w kancelarii nie pracowała...nno moze sie mylę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX