"Poszedł kwas", czyli Mała idzie w ślady Dużej i powiększa usta. Nie podoba się to fanom: Plastik. Odpowiada

Mała Ania powiększyła sobie usta. Wygląda lepiej?

Mała Ania z "Warsaw Shore" zmieniła ostatnio kolor włosów i zaczęła ćwiczyć, to jednak nie koniec metamorfozy. Członkini "Ekipy z Warszawy" powiększyła sobie usta.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Nie zakomunikowała tego fanom wprost, lecz zdradziła się dopiero w komentarzach.

Mała Ania z Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

Internautom wcale ta zmiana się nie spodobała. Wytykano jej, że teraz jest "sztuczna", "plastikowa" i ma "usta glonojada".

Internauci o ustach Małej z Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

Nieprzychylnych komentarzy było najwyraźniej tak dużo, że dziewczyna zdecydowała się odpowiedzieć na nie z sobie właściwą delikatnością.

Miałam nie reagować, ale muszę - pisze Mała na swoim FB. - Po 1, to moje życie, po 2, tym, że piję alkohol (jak połowa Polski) nie robię nikomu krzywdy. Po 3, jak nie odpowiada Wam moja osoba, to proponuję ponownie nacisnąć "Lubię to" i po problemie. Poza wyglądem (z którego jestem zadowolona) nic się nie zmieniło. Charakter pozostał taki sam i dalej jestem Małą która ma wy*bane:p Dziękuję moim fanom, którzy są ze mną cały czas. Na temat słabych hejterow powiem tak... Przed programem nie wchodziłam na fp gwiazd i nie wypisywałam głupot, bo byłoby mi wstyd, gdyby moi znajomi widzieli, że robię z siebie idiotkę, pisząc, że ktoś "ma iść do roboty" albo inne takie. To strasznie żenujące, zresztą w wywiadzie już powiedziałam, co mogą mi zrobić hejterzy, "pocałować mnie w dupę" i tego trzymam się dalej.

Mała Ania jest kolejną z uczestniczek kontrowersyjnego show, która powiększyła sobie usta. Wcześniej tym zabiegiem pochwaliła się konkurentka Małej - Duża Ania oraz najlepsza przyjaciółka Małej z programu - Ewelina.

karo

POLUB NAS