Miss Polonia w podróży poślubnej. Nie dość, że wybrała nietypowy cel podróży, to na dodatek coś się zmieniło w niej samej

Dwa miesiące temu Miss Polonia wyszła za mąż. Teraz razem z ukochanym wybrała się w podróż poślubną. Uwaga! Te zdjęcia mogą wywołać w Was więcej niż ukłucie zazdrości.

Ślub Rozalii Mancewicz i Marcina Jaworskiego był bez wątpienia piękny. A ich podróż poślubna? To nie mógł być zwykły wypad do Paryża czy na egzotyczną wyspę - miss razem z mężem wybrała się do Chin i Australii.

Para odwiedziła Wielki Mur Chiński, podziwiała drapacze chmur w Kuala Lumpur, próbowała specjałów australijskiej kuchni... Zdjęciami piękna miss dzieli się na Facebooku, a patrząc na nie mamy wrażenie, że (choć naprawdę trudno uwierzyć, że to w ogóle możliwe) Mancewicz dosłownie pięknieje w oczach.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >

Małżeństwo, dalekie podróże i czas spędzany z ukochanym wyraźnie jej służą. Jeszcze raz gratulujemy młodej parze!

jus

Więcej o:
Komentarze (3)
Miss Polonia w podróży poślubnej. Nie dość, że wybrała nietypowy cel podróży, to na dodatek coś się zmieniło w niej samej
Zaloguj się
 • ashydro

  Oceniono 17 razy 9

  Chin to u nas dostatek. Pełno ich w każdym sklepie i na bazarze.

 • stach_79

  Oceniono 7 razy 3

  Co w tym dziwnego?? Ja w pracy wyglądam 20 lat starzej. Jadę na wakacje i jakbym odmłodniał

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  E tam pięknieje. Była ładna, jest ładna, a wiadomo - wakacje to relaks, więc człowiek od razu lepiej się czuje i wygląda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX