Dziewczyna Wojewódzkiego pokazuje w sieci swoje zdjęcia sprzed 10 lat i porównuje je z dzisiejszymi. Pozuje na nich w BIELIŹNIE

Modelką jest od wielu lat, ale Polska poznała ją, gdy zaczęła spotykać z Kubą Wojewódzką. Teraz "Renulka", jak pieszczotliwie nazywa ją ukochany, pokazała na Facebooku, jak wyglądała na samym początku swojej kariery.
Kaczoruk sprzed lat Dziewczyna Wojewódzkiego pokazuje w sieci swoje zdjęcia sprzed 10 lat. Modelką jest od wielu lat, ale Polska poznała ją, gdy zaczęła spotykać z Kubą Wojewódzkim. Teraz Renata Kaczoruk pokazała na Facebooku zdjęcia sprzed 10 lat. Modelką jest od wielu lat, ale Polska poznała ją, gdy zaczęła spotykać z Kubą Wojewódzkim. Teraz Renata Kaczoruk - "Renulka", jak pieszczotliwie nazywa ją ukochany - pokazała na Facebooku, jak wyglądała na samym początku swojej kariery. Renata Kaczoruk opublikowała w sieci swoje zdjęcia sprzed 10 lat. Wszystkie porównała z najnowszymi fotkami. Zmiana w jej wyglądzie, jak można się domyślić, jest ogromna. Jedno jednak się nie zmieniło. "Renulka" wygląda naprawdę zjawiskowo. Sama zainteresowana nie może chyba uwierzyć, że zmieniła się aż tak. Napisała zresztą o tym pod fotkami.

Renata Kaczoruk opublikowała w sieci swoje zdjęcia sprzed 10 lat. Wszystkie porównała z najnowszymi fotkami. Zmiana w jej wyglądzie, jak można się domyślić, jest ogromna. Jedno jednak się nie zmieniło. "Renulka" wygląda naprawdę zjawiskowo.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wygląda w bieliźnie, oto odpowiedź.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Sama zainteresowana nie może chyba uwierzyć, że zmieniła się aż tak. Napisała zresztą o tym pod fotkami.

Renata KaczorukFacebook.com

aga

Więcej o: