Piersi Kingi Rusin największą atrakcją finałowego odcinka "Top Model". Mają już nawet swój fanpage

Wybór zwycięzcy programu o modelkach był, owszem, bardzo emocjonujący, ale show odcinka finałowego skradła kreacja Kingi Rusin.
Dekolt Kingi Rusin podbija internet Walory dziennikarki największą atrakcją finałowego odcinka "Top Model". Wybór zwycięzcy programu "Top Model" był bardzo emocjonujący, jednak największą furorę w finałowym odcinku programu zrobiła kreacja Kingi Rusin. Wybór zwycięzcy programu "Top Model" był bardzo emocjonujący, jednak największą furorę w finałowym odcinku programu zrobiła kreacja Kingi Rusin. Uroczysty finał "Top Model" dla prowadzących to okazja do zabłyśnięcia szykowną stylizacją, a Rusin bardzo postarała się, by to właśnie o jej kreacji było najgłośniej. Gwiazda TVN-u już kilka dni temu uchyliła rąbka tajemnicy pokazując na Instagramie, co założy na finał - sprytnie ustawiła się jednak za projektantem Łukaszem Jemiołem. Szara połyskująca suknia odsłania zdecydowanie więcej niż rąbek. Biust prezenterki w opiętej kreacji wyglądał na tyle imponująco, że doczekał się swojego fanpage'a na Facebooku - "Cycki Kingi Rusin z Top Model". Dyskusja rozgorzała też pod zdjęciem z finału, która Rusin wrzuciła na Instagram. Jak sądzicie, czy warto aż tak się emocjonować?

Precyzując - to, co uwydatniała. Uroczysty finał "Top Model" dla prowadzących to okazja do zabłyśnięcia szykowną stylizacją, a Kinga Rusin bardzo postarała się, by to o jej wyborze było najgłośniej. Gwiazda TVN-u już kilka dni temu uchyliła rąbka tajemnicy pokazując na Instagramie, co założy na finał, wówczas sprytnie ustawiła się jednak za projektantem Łukaszem Jemiołem, zostawiając najlepsze na wielki finał.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Szara połyskująca suknia do ziemi odsłania zdecydowanie więcej niż rąbek. Biust prezenterki opięty kreację wyglądał na tyle imponująco, że doczekał się swojego fanpage'a na Facebooku. Na profilu "Cycki Kingi Rusin z Top Model", jeden z internautów ocenił krótko:

Kinga, prawie się zadusiłaś.

Dyskusja rozgorzała też pod zdjęciem z finału, która Rusin wrzuciła na swojego Instagrama.

Kinga RusinInstagram.com/kingarusin

 

em

Więcej o: