Piersi Kingi Rusin największą atrakcją finałowego odcinka "Top Model". Mają już nawet swój fanpage

Wybór zwycięzcy programu o modelkach był, owszem, bardzo emocjonujący, ale show odcinka finałowego skradła kreacja Kingi Rusin.
Dekolt Kingi Rusin podbija internet Walory dziennikarki największą atrakcją finałowego odcinka "Top Model". Wybór zwycięzcy programu "Top Model" był bardzo emocjonujący, jednak największą furorę w finałowym odcinku programu zrobiła kreacja Kingi Rusin. Wybór zwycięzcy programu "Top Model" był bardzo emocjonujący, jednak największą furorę w finałowym odcinku programu zrobiła kreacja Kingi Rusin. Uroczysty finał "Top Model" dla prowadzących to okazja do zabłyśnięcia szykowną stylizacją, a Rusin bardzo postarała się, by to właśnie o jej kreacji było najgłośniej. Gwiazda TVN-u już kilka dni temu uchyliła rąbka tajemnicy pokazując na Instagramie, co założy na finał - sprytnie ustawiła się jednak za projektantem Łukaszem Jemiołem. Szara połyskująca suknia odsłania zdecydowanie więcej niż rąbek. Biust prezenterki w opiętej kreacji wyglądał na tyle imponująco, że doczekał się swojego fanpage'a na Facebooku - "Cycki Kingi Rusin z Top Model". Dyskusja rozgorzała też pod zdjęciem z finału, która Rusin wrzuciła na Instagram. Jak sądzicie, czy warto aż tak się emocjonować?

Precyzując - to, co uwydatniała. Uroczysty finał "Top Model" dla prowadzących to okazja do zabłyśnięcia szykowną stylizacją, a Kinga Rusin bardzo postarała się, by to o jej wyborze było najgłośniej. Gwiazda TVN-u już kilka dni temu uchyliła rąbka tajemnicy pokazując na Instagramie, co założy na finał, wówczas sprytnie ustawiła się jednak za projektantem Łukaszem Jemiołem, zostawiając najlepsze na wielki finał.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Szara połyskująca suknia do ziemi odsłania zdecydowanie więcej niż rąbek. Biust prezenterki opięty kreację wyglądał na tyle imponująco, że doczekał się swojego fanpage'a na Facebooku. Na profilu "Cycki Kingi Rusin z Top Model", jeden z internautów ocenił krótko:

Kinga, prawie się zadusiłaś.

Dyskusja rozgorzała też pod zdjęciem z finału, która Rusin wrzuciła na swojego Instagrama.

Kinga RusinInstagram.com/kingarusin

 

em

Więcej o:
Komentarze (21)
Piersi Kingi Rusin największą atrakcją finałowego odcinka "Top Model". Mają już nawet swój fanpage
Zaloguj się
 • Krzysztof Matys

  Oceniono 135 razy 115

  O Matkoooo! Czym żyje dziś internet i TV. Żeby było jeszcze o czym, a tu kawałek większych piersi lub sprytna bielizna typu "powiększ, podnieś, stwórz iluzję". Niby XXI wiek, obowiązkowa edukacja, umieją czytać i pisać, a... Zresztą, szkoda gadać. Mam propozycję w tym klimacie. Zróbmy z piersi tej pani obiekt narodowej dumy i główną turystyczną atrakcję kraju. I już! http://krzysztofmatys.blog.onet.pl/tag/polska/

 • nihat

  Oceniono 132 razy 92

  Ja was proszę, wyjdźcie na ulicę, na 100 kobiet znajdziecie 80, które mają ciekawszy biust od Rusinowej- nie promujcie jej już, proszę.. Muchy też nie (a feeeeeeeeeee) :/

 • luposlipafobia

  Oceniono 81 razy 39

  Wszystko ok, ale jakoś ten makijaż mnie razi... Mam wrażenie, że Rusin wygląda w nim starzej niż na swoje 43 lata...

 • representation1

  Oceniono 46 razy 36

  Teraz czekamy na cipkę
  ------------------------------
  To będzie dopiero hit.

 • ppappa

  Oceniono 30 razy 18

  Tylko jej push-up wylaził. Żenada.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Fanpage to raczej powinien mieć jej push-up.

  Mamo, co za dno.

 • dodosdontquack

  Oceniono 25 razy 11

  Nie no, prawie jak Kalata. Jest coraz lepiej, choc juz jakis czas temu wszystkim sie wydawalo, ze lepiej byc nie moze. (Nawet jesli zrobila biust, to u dojrzalej kobiety robi to inne wrazenie)

 • Oceniono 17 razy 9

  Mogłaby tylko stać i się nie odzywać przez ten cały finał, bo jak się paszcza otwierała to tylko przełączać na inny kanał.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX