Filip Chajzer opublikował zdjęcie z ojcem sprzed 26 lat. "Tata ma te same buty? Ale białe. Wyprane w Vizirze!"

Filip Chajzer wrócił do przeszłości, a w podróż zabrał ojca. Powodem wesoło-sentymentalnego wspomnienia sprzed lat jest dobroczynna akcja. Fotograficzne cofnięcie się do beztroskiego dzieciństwa ma wspomóc osierocone maluchy.

Filip Chajzer na zdjęciu wykorzystanym na potrzeby akcji "Przypomnij sobie" ma cztery lata i garść liści w ręku. Zgodnie z regułami zabawy, zdjęcie wykonane 26 lat później jest niemal identyczne. Tylko buty u taty te same, a jakby jaśniejsze. Internauci natychmiast to wychwycili.

Tata ma te same buty? Ale białe. Wyprane w vizirze! - ktoś się śmieje.

Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer Facebook.com/ChajzerFilip

Miłości do ojca młody Chajzer nigdy nie ukrywał - tak samo jak problemów wynikających z dorastania u boku kogoś tak znanego. Gdy Filip był nastolatkiem, prowadzony przez ojca program "Idź na całość" był hitem telewizji.

Krzyczeli za mną 'zonk!' i podtapiali. Brałem to na klatę, bo szanuję ojca. Nie mogłem inaczej. Ale w szkole miałem "waterboarding" jak Afgańczycy w Szymanach - Filip Chajzer wyznał kiedyś Magdzie Mołek na antenie TVN Style.

Powrót do dzieciństwa dla większości z nas jest jednak czymś raczej miłym. Dokładnie z tego powodu stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce wykorzystało internetową modę na odtwarzanie fotografii z przeszłości.

Na prośbę organizacji charytatywnej celebryci uruchomili akcję esemesowego zbierania pieniędzy na szczytny cel. Pomysł spodobał się już Natalii Kukulskiej, Katarzynie Bujakiewicz, Maciejowi Orłosiowi, Paulinie Chylewskiej oraz Filipowi Chajzerowi. Ten ostatni z akcji odtwarzania zdjęcia przygotował materiał do TVN. Sporo było przy tym zabawy.

No na dole one mają być wąskie. O, i teraz zepnij je z tyłu - tata instruuje syna w sprawie ułożenia nogawek spodni.

Filip nie jest przekonany do efektu końcowego.

Wyglądasz teraz jak lamus z Placu Zbawiciela - syn ocenia "rurki" taty.

Zygmunt Chajzer szybko się zrewanżował.

Na tym starym zdjęciu masz pozę 'na małego inwalidę' - zażartował z nienaturalnie uniesionej nogi.

Wrzucając do sieci zdjęcia należy podpisać je hashtagiem #przypomnijsobie. By akcja nabrała tempa, nominuje się też inne osoby. Maciej Orłoś nominował np. dziennikarza muzycznego Hirka Wronę.

Maciej Orłoś Facebook.com/pages/Maciej-Orłoś

 

socha