Córka Cindy Crawford idzie w ślady mamy. Ma 13 lat i już pozuje dla "Vogue'a". Jak dwie krople wody!

Wiedzieliście, że top modelka ma tak piękną córkę? Urodę nastolatki dostrzegła już branża modowa - Kaia debiutuje w sesji dla prestiżowego "Teen Vogue". A my nie możemy się nadziwić - ależ one są podobne!

"She get it from her Mama!" - tak najkrócej można podsumować reakcje internautów na zdjęcia 13-letniej Kai Gerber. "Teen Vogue" z córką jednej z najsłynniejszych modelek lat 90. ukaże się w grudniu, ale możemy już zobaczyć pierwsze zdjęcia z magazynu. I chyba powodują u nas lekkie wrażenie deja vu.


<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ CÓRKI CRAWFORD>>

 

Kaię od mamy różni chyba tylko brak słynnego pieprzyka. Ale modelka przekazała swojej mini wersji nie tylko geny - wspiera jej karierę i udziela cennych rad.

Ona tyle o tym wie - stwierdziła Kaia w rozmowie z "Teen Vogue". - Myślę, że ciężko byłoby jej asystować w czasie sesji i nie dzielić się uwagami typu "Psst, Kaia, podnieś trochę łokieć".

Cindy Crawford nie była pewna, czy 13 lat to odpowiedni wiek na wkroczenie do świata mody. Top modelka rozpoczynała swoją karierę jako 16-latka, ale najwyraźniej uznała, że pod jej bacznym okiem, Kaia może brać udział w sesjach. Tymczasem jej córka przyznaje, że wcale nie marzy o karierze w modelingu:

Kiedy stajesz się kimś innym, możesz lepiej rozumieć ludzi - przyznała w "Vogue'u" zdradzając, że marzy jej się kariera aktorska.

Świat mody na pewno nie byłby zadowolony, gdyby Kaia zrezygnowała z pójścia w ślady matki. W końcu nie co dzień zdarza się, że ulubienica projektantów mody ma córkę, która wygląda dokładnie jak ona sama.

 

jus