Pisali, że jest "zasuszona". Teraz Mielcarz wkłada TAKĄ suknię. Ładnie? Tomson dał odpowiedź, pomylił nazwiska! Reakcja?

Jej wygląd w teledysku nie wzbudził entuzjazmu wśród internautów, może jednak uznanie zdobędzie seksowna kreacja z ostatniego odcinka "VoP".

Teledysk do singla "Silver Dream" pięknej Magdaleny Mielcarz został mocno skrytykowany przez Dorotę Wróblewską, która zarzuciła artystce, że jest w nim "wyuzdana". Nie brakowało też nieprzychylnych uwag internautów. Określali gwiazdę jako "wysuszoną". Jak zareagują na najnowszą stylizację Mielcarz?

 

<< ZOBACZ NAJŚWIEŻSZE ZDJĘCIA MIELCARZ >>

 

W niebieskiej, mocno powycinanej sukni, Magdalena Mielcarz pojawiła się w ostatnim odcinku na żywo "The Voice od Poland". Podoba Wam się? Tomsonowi na pewno, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że pomylił nazwisko Mielcarz (na filmie to około 0:37 sek)?

karo

Podoba Ci się stylizacja Magdaleny Mielcarz?
Więcej o:
Komentarze (8)
Pisali, że jest "zasuszona". Teraz Mielcarz wkłada TAKĄ suknię. Ładnie? Tomson dał odpowiedź, pomylił nazwiska! Reakcja?
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 92 razy 66

  Śliczna pani, kreacja piękna, ale pani jednego zdania złożonego nie wypowiedziała w programie. Z całym szacunkiem.

 • kats

  Oceniono 27 razy 19

  Fajna dziewczyna, wygląda bardzo dobrze, wcale nie jest za chuda. Szkoda tylko, że jej tak mięśnie twarzy zesztywniały. Szczególnie było to widać na przesłuchaniach w ciemno, teraz już trochę botox odpuścił na szczęście.

 • forfiter_jr

  Oceniono 19 razy 15

  Wprawdzie tego szajstwa nie oglądam, ale babka jest mega ładna.

 • chrabia

  Oceniono 5 razy 5

  Przepiękna!

 • kimii

  Oceniono 3 razy 1

  Jestem zachwycona kreacją! Piękna kobieta, cudowna stylizacja Widziałam Cie na http://kimkim.pl/article/355 Ale jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie.

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy -1

  Tylko chooje chodza w takich czapkach jak ten kolo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX