Jacyków i Horodyńska zwykle oceniają kreacje. Tym razem wzięli po lupę "ingerencje plastyczne" Szulim. Ich opinia nie jest typowa

Styliści niby się nie zachwycali, a jednak się zachwycili. Sytuacja iście gombrowiczowska. Takie emocje wywołała Agnieszka Szulim.

W programie "Gwiazdy na dywaniku" Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków wzięli pod lupę kreację Agnieszki Szulim z pokazu Bizuu (tego samego, na którym zaprezentowała nowy tatuaż - inicjały swojego nowego ukochanego, Piotra Woźniaka-Staraka). Mimo "tragicznej" stylizacji, byli zachwyceni prezenterką. I chyba sami byli tym zaskoczeni. Choć Szulim o tym milczy, styliści poruszyli temat zabiegów upiększających, czy też operacji plastycznych, którym mogła się poddać.

Agnieszka Szulim wygląda fenomenalnie, jest prześliczna i cokolwiek by sobie robiła z urodą, to robi to dobrze. Jej twarz nie wygląda na zrobioną. Rzecz jasna, że jeśli ktoś znał ją wcześniej, to widzi różnicę, ale jak dla nas jest to fajna, świeża twarz, młodej, pięknej kobiety z super sylwetką - zachwycał się Jacyków.

Wtórowała mu Horodyńska.

To jest niesamowite, że tego wszystkiego u Agnieszki nie widać, a u innych tak.. Może u niej to się jakoś inaczej wchłania?
Może są organizmy stworzone do tego, żeby sobie coś dodziubywać? Dopóki wygląda to świetnie, to trzeba to robić - wspierał Jacyków.

Agnieszka Szulim, Bizuu - pokaz modyKapif

Szulim najwyraźniej rzuciła czar na stylistów.

Natomiast jej stylizacja jest tragiczna, a ona wygląda w niej dobrze! Wszystko tam nie gra, jest tandetnie, a ona się w tym wszystkim trzyma - to Horodyńska.
Bardzo nie podoba mi się gorset. Falbana i kwiat zaburzają tą sukienkę - argumentował Jacyków.
Mi się akurat to podoba. Gdyby było kompletnie prosto, te buty, by się tutaj nie odnalazły, trzeba by było dać zwykłe, klasyczne szpilki - nie zgodziła się Horodyńska.
Czyli podsumowując - nie podobając nam się jednocześnie nam się podoba! - ogłosił Jacyków.
To jakiś obłęd, pierwszy raz się z czymś takim spotykam! Agnieszce udało się udźwignąć naprawdę niedobrą kreację! - dodała stylistka.

Zaskoczeni styliści przyznali prezenterce najwyższe noty w programie - dwie "dziesiątki". "Gwiazdy na dywaniku" możecie oglądać w czwartki o 22.30 w Polsat Cafe. Zgadzacie się z  opinią stylistów?

Agnieszka Szulim, Bizuu - pokaz modyKapif

Vic