Kamilla Baar w pikantnych scenach erotycznych w "Na krawędzi 2" miała dublerkę. Dobrze znacie osobę, która ją zastąpiła!

Finał serialu "Na krawędzi 2" może przyciągnąć przed telewizory tłumy widzów. Wszystko przez bardzo odważne sceny erotyczne. Jednak fanów czeka pewna niespodzianka.
Dublerka w pikantnych scenach Kamilla Baar w pikantnych scenach erotycznych w "Na krawędzi 2" miała dublerkę. Finał serialu "Na krawędzi 2" mógł przyciągnąć przed telewizory tłumy widzów. Wszystko przez bardzo odważne sceny erotyczne. Finał serialu "Na krawędzi 2" mógł przyciągnąć przed telewizory tłumy widzów. Wszystko przez bardzo odważne sceny erotyczne. Jednak fanów czeka pewna niespodzianka. W ostatnich latach kariera Kamilli Baar nabrała tempa, a ona sama rozkwitła. Gwiazda nie przyjmowała jednak każdej roli. Aż trudno uwierzyć w to, że ze względu na pikantne sceny erotyczne o mały włos nie zagrałaby w "Na krawędzi 2". Kamilla Baar w serialu wciela się w seksowną Lenę Korcz. Jej bohaterka wdaje się w gorący romans z Andrzejem Czyżem (w tej roli Przemysław Sadowski). W finale serialu było tyleż namiętnie, co interesująco. W najbardziej pikantnych scenach aktorka została bowiem zastąpiona dublerką. Osoba, która na moment wcieliła się w serialową Lenę nie jest jednak anonimowa. W scenach erotycznych Kamillę Baar dublowała Monika Ordowska, była partnerka Piotra Zelta i była Miss Warszawy - dowiedzieliśmy się od produkcji serialu. W scenach możemy podziwiać zgrabną pupę i piersi dublerki. Ordowska swego czasu pojawiała się na imprezach z ówczesnym partnerem, Piotrem Zeltem. Para rozstała się w dość burzliwej atmosferze. Ostatnio modelka pokazała się na Gali Luksusowej Marka Gentlemana i Gentlemana Roku 2014 w czerwcu w towarzystwie partnera i ojca swojego dziecka, Rafała Sieradzkiego.

W ostatnich latach kariera Kamilli Baar nabrała tempa, a ona sama rozkwitła. Gwiazda nie przyjmowała jednak każdej roli. Aż trudno uwierzyć w to, że ze względu na pikantne sceny erotyczne o mały włos nie zagrałaby w "Na krawędzi 2". Kamilla Baar w serialu wciela się w seksowną Lenę Korcz. Jej bohaterka wdaje się w gorący romans z Andrzejem Czyżem (w tej roli Przemysław Sadowski). W finale serialu będzie tyleż namiętnie, co interesująco. W najbardziej pikantnych scenach aktorka została bowiem zastąpiona dublerką. Osoba, która na moment wcieliła się w serialową Lenę nie jest jednak anonimowa.

W scenach erotycznych Kamillę Baar dublowała Monika Ordowska, była partnerka Piotra Zelta i była Miss Warszawy - dowiedzieliśmy się od produkcji serialu. W scenach możemy podziwiać zgrabną pupę i piersi dublerki.

<< ZOBACZCIE, JAK TO WYGLĄDAŁO >>

Ordowska swego czasu pojawiała się na imprezach z ówczesnym partnerem, Piotrem Zeltem. Para rozstała się w dość burzliwej atmosferze. Ostatnio modelka pokazała się na Gali Luksusowej Marka Gentlemana i Gentlemana Roku 2014 w czerwcu w towarzystwie partnera i ojca swojego dziecka, Rafała Sieradzkiego.

Monika Ordowska i Rafał Sieradzki Kapif

Finał "Na krawędzi 2" możecie zobaczyć w czwartek 20 listopada, o godzinie 22: 05 w Polsacie.

Vic

Więcej o:
Komentarze (19)
Kamilla Baar w pikantnych scenach erotycznych w "Na krawędzi 2" miała dublerkę. Dobrze znacie osobę, która ją zastąpiła!
Zaloguj się
 • te_cafe

  Oceniono 132 razy 58

  A te sceny erotyczne tak bardzo były potrzebne do fabuły filmu ? Nie można się było obejść ?!
  Oglądam fimy sprzed lat i są tam fantastyczne sceny miłosne. Delikatne , subtelne , interesujące.
  Zamiast takiej sceny wystarczy - ogień w kominku , wodospad , czy pioruny za oknem ! A nie - zaraz musi się zerżnąć jedno z drugim na ty całym " ekranowym " łóżku.

 • buhaj_z_rogiem

  Oceniono 77 razy 33

  P. Kamila Baar latała z bobrem na wierzchu i odstawiała full frontal w "Hamlecie" teatru TV przez dobrych kilka minut jako Ofelia i nagle jej się na wstyd zebrało? Proboszcz zganił? Cycki obwisły? Rozstępy wyszły?

 • forfiter_jr

  Oceniono 30 razy 22

  Nie wiem, co to za film, co to za ludzie, ale ta dublerka zupełnie zgrabna jest.

 • polololo.ltd

  Oceniono 6 razy 4

  Oszustwo!!!

 • wscibskii

  Oceniono 10 razy 2

  Wcale się nie dziwię, że przyprawiała rogi Zeltowi. Jedyne co mnie dziwi, to jak w ogóle mogła zacząć się z nim spotykać, a potem żyć?

 • Gość: KIKO

  0

  Zazdroszczę Sadowskiemu tej sceny z Ordowską , chyba każdy chciałby być na jego miejscu

 • Gość: KIKO

  0

  Zazdroszczę Sadowskiemu tej sceny z Ordowską

 • bunnylord

  Oceniono 6 razy 0

  Stunt cock.
  Stunt cunt ? ;DDD

 • marych

  Oceniono 30 razy -8

  myślałam, że Baar jest normalniejsza, a to zwykła katecheta...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX