Beckham jest przyzwyczajony, że fani robią mu zdjęcia. Ale ta kobieta tak go zszokowała, że aż pokazał ją na FB

Desperacja fanów Beckhama idzie chyba za daleko. By zrobić zdjęcie idolowi, jadąca skuterem kobieta puściła kierownicę. Była zachwycona, dziecko na jej kolanach chyba mniej. Zaszokowany piłkarz zrobił jej zdjęcie i wrzucił na Facebooka.
Beckham zszokowany wyczynem fanki Kobieta chciała zrobić zdjęcie gwiazdorowi. Nie zważała na bezpieczeństwo.... David Beckham promuje w Azji swoją markę whisky, Haig Club. Zamiast zdjęć zabytków z podróży po Wietnamie 39-latek, przywiózł inną "pamiątkową" fotkę. Desperacja fanów Beckhama idzie chyba za daleko. By zrobić zdjęcie idolowi, jadąca skuterem kobieta puściła kierownicę. Była zachwycona, ale dziecko siedzące na jej kolanach chyba mniej... Zaszokowany piłkarz sam zrobił jej fotkę i wrzucił na Facebooka. Jestem jak najbardziej za tym, by fani robili mi zdjęcia, ale nie jestem pewien, czy to najbezpieczniejszy sposób! - Beckham napisał na swoim profilu. Fotografia szalonej mamusi szybko zaczęła obiegać świat. Co ważne, trafiła też przed oczy szefa miejscowej drogówki. Ta kobieta może dostać mandat za brak kasku i używanie telefonu w czasie jazdy - sugerował w gazecie "Phap Luat".

Była gwiazda piłki nożnej promuje w Azji swoją markę whisky, Haig Club. Zamiast zdjęć zabytków z podróży po Wietnamie 39-latek, przywiózł taką "pamiątkową" fotkę.

Jestem jak najbardziej za tym, by fani robili mi zdjęcia, ale nie jestem pewien, czy to najbezpieczniejszy sposób! - Beckham napisał na swoim profilu.

Facebook, David BeckamFacebook.com/Beckham

Fotografia szalonej mamusi szybko zaczęła obiegać świat. Co ważne, trafiła też przed oczy szefa miejscowej drogówki.

Ta kobieta może dostać mandat za brak kasku i używanie telefonu w czasie jazdy - sugerował w gazecie "Phap Luat".

Kara karą, ale to szaleństwo w oczach i foto-ekwilibrystyka mogą szybko zapewnić tej Wietnamce posadę paparazzo w dowolnej bulwarówce.

socha