Wojewódzki do wróżbity Macieja: Bałem się, że mi powiesz, że jestem gejem. Powiedział coś innego, ale prowadzący i tak nie był zadowolony

Gospodarz talk show usłyszał od swojego gościa wiele miłych i nieoczekiwanych słów, które podobno zapisane są o nim w gwiazdach. Drugi gość programu, Klaudia Halejcio, dowiedziała się za to wiele niemiłych. Jak zareagowała?
Wróżbita u Wojewódzkiego Wojewódzki do wróżbity Macieja: "Bałem się, że mi powiesz, że jestem gejem". To był chyba najbardziej ezoteryczny odcinek w historii show Kuby Wojewódzkiego. Wróżbita Maciej zapowiedział, że Klaudia Halejcio "będzie miała ciężko". To był chyba najbardziej ezoteryczny odcinek w historii show Kuby Wojewódzkiego. Najsłynniejszy wróżbita w Polsce - Maciej - tym razem zabrał się za "wróżenie" przyszłych losów samego prowadzącego i jego drugiego gościa. Wojewódzki przyznał na początku, że jest zafascynowany jego postacią, nie do końca wierzy w to, czym się zajmuje, ale jest ciekawy i nieraz już miał nawet sam chwytać za telefon podczas "Sekretów Magii". - Bałem się, że mi powiesz, że jestem źle zbudowany, że mam chorobę weneryczną, że jestem gejem - wyliczał w żartobliwym tonie prowadzący. Wróżbita miał dla niego, tymczasem, same dobre wiadomości. Stwierdził, że nie ma ze sobą kart, więc nie może przeprowadzić pełnej analizy, ale sporządził jego "portret numerologiczny", z którego wynika iż: "Jesteś wrażliwcem, bardzo uczuciowym człowiekiem, na pewno nie jesteś tak groźny, jak inni cię postrzegają. Możesz być dobrym przyjacielem i można na tobie polegać. Jesteś wrażliwy na krzywdę innych ludzi" - zawyrokował. Wróżbita Maciej został również poproszony o analizę charakterologiczną drugiego gościa programu, aktorki Klaudii Halejcio. Dla niej nie był już tak łaskawy: "Klaudia będzie miała ciężko. Nie chcę przekreślać jej kariery, ale nie będzie miała łatwo. Urodziła się trzynastego dnia miesiąca. To nie jest pechowa liczba, to jest karta pracy - będzie się musiała narobić za dwóch, nie ma lekko" - oznajmił rozbawionej aktorce. To jeszcze nie koniec wróżby. Nie dość, że czeka ją wiele problemów w życiu zawodowym, aktorka ponoć w prywatnym też nie będzie miała łatwo. "Uważam, że Klaudia ma problem ze związkami toksycznymi. Jest uparta, zawsze broni swego, ma problem z uwalnianiem się ze związków" - twierdził Maciej. "Powiem ci, że dobrze sobie radzę" - odparowała aktorka.

To był chyba najbardziej ezoteryczny odcinek w historii show Kuby Wojewódzkiego. Najsłynniejszy wróżbita w Polsce tym razem zabrał się za "wróżenie" przyszłych losów samego prowadzącego i jego drugiego gościa. Wojewódzki przyznał na początku, że jest zafascynowany jego postacią, nie do końca wierzy w to, czym się się zajmuje, ale jest ciekawy i nieraz już miał nawet sam chwytać za telefon podczas "Sekretów Magii". Miał jednak obawy dotyczące tego, co mógłby usłyszeć.

Bałem się, że mi powiesz, że jestem źle zbudowany, że mam chorobę weneryczną, że jestem gejem - wyliczał w żartobliwym tonie prowadzący.

Wróżbita miał dla niego, tymczasem, same dobre wiadomości. Stwierdził, że nie ma ze sobą kart, więc nie może przeprowadzić pełnej analizy, ale sporządził jego "portret numerologiczny", z którego wynika iż:

Jesteś wrażliwcem, bardzo uczuciowym człowiekiem, na pewno nie jesteś tak groźny, jak inni cię postrzegają. Możesz być dobrym przyjacielem i można na tobie polegać. Jesteś wrażliwy na krzywdę innych ludzi - zawyrokował.

Wiele osób na pewno ucieszyłoby się na taką charakterystykę, ale nie Kuba Wojewódzki.

Pewnie, współczuję biednemu, jak przejeżdżam obok niego. Myślę sobie, o, biedny, biedny - kpił prowadzący wśród aplauzu publiczności.

Wróżbita Maciej został również poproszony o analizę charakterologiczną drugiego gościa programu, aktorki Klaudii Halejcio. Dla niej nie był już tak łaskawy.

Klaudia będzie miała ciężko. Nie chcę przekreślać jej kariery, ale nie będzie miała łatwo. Urodziła się trzynastego dnia miesiąca. To nie jest pechowa liczba, to jest karta pracy - będzie się musiała narobić za dwóch, nie ma lekko - oznajmił rozbawionej aktorce.
U nas skończyła się Klaudia Halejcio! - ogłosił na te słowa Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki, Klaudia Halejcio, Wróżbita MaciejX-news/ TVN

To jeszcze nie koniec wróżby. Nie dość, że czeka ją wiele problemów w życiu zawodowym, aktorka w prywatnym też nie będzie miała łatwo.

Uważam, że Klaudia ma problem ze związkami toksycznymi. Jest uparta, zawsze broni swego, ma problem z uwalnianiem się ze związków.
Powiem ci, że dobrze sobie radzę - odparowała aktorka.

Kuba Wojewódzki, Klaudia HalejcioX-news/ TVN

Jak myślicie, przejmą się "wróżbą"?

em