Siostra Beyonce na swoim ślubie zaliczyła okropną wpadkę. Gorsze jest chyba tylko to, jak próbowała z niej wybrnąć

Młodsza siostra Beyonce zdecydowała się na nietypową ceremonię. Zdjęcia z wesela nie pozostawiają wątpliwości - to był piękny ślub! Ale takiej wpadki jak Solange nie życzymy nikomu.

28-letnia Solange Knowles poślubiła swojego wieloletniego partnera, 51-letniego Alana Fergusona. Jej wybranek nie jest tak znany jak mąż Beyonce, ale również związany jest z branżą muzyczną - zajmuje się reżyserowaniem teledysków. Uroczystości odbyły się w Nowym Orleanie, a pojawiło się na nich ok. 200 gości. Państwo młodzi postąpili na przekór wszelkim tradycjom i zdecydowali się na nietypową ceremonię.

Podczas samej ceremonii zaślubin panna młoda miała na sobie piękną, prostą kreację od Kenzo. Zdjęciem siostry pochwaliła na Instagramie dumna Beyonce:

Beyonce, Solange Knowles

Do Marigny Opera House, gdzie odbywał się ślub, Solange i Ferguson przyjechali na... białych rowerach! Pan młody założył biały garnitur, a jego wybranka stylowy kombinezon w kolorze ecru (projekt Stephana Rollanda). Jak głoszą zasady savoir-vivre, jedyną osobą, która na ślubie może pojawić się w bieli jest panna młoda - wtedy nie grozi jej przyćmienie przez koleżankę czy kuzynkę. Najwyraźniej Solange nie obawiała się, że ktoś będzie wyglądał lepiej od niej - na uroczystości obowiązywał biały strój, który założyli wszyscy goście bez wyjątku.

Może jednak lepiej przestrzegać ślubnego protokołu - Solange spotkał prawdziwy pech. A raczej sama go wybrała, decydując się na śmiałe odsłonięcie biustu. Kombinezon, w którym pojawiła się na ceremonii wciąż niebezpiecznie się rozchylał ukazując zbyt dużą część jej biustu. Do "sutkowej afery" nie doszło tylko dlatego, że piosenkarka przykleiła piersi do materiału... taśmą klejącą! Ok, to dziwne, ale najwyraźniej skuteczne. Podczas szalonych, weselnych tańców nie było już tak dobrze - żywiołowa ruszająca się Solange co jakiś czas pokazywała gościom o wiele więcej niż duży dekolt.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Oczywiście na ślubie nie mogło zabraknąć starszej siostry Knowles. Najwyraźniej Solange i Jay Z zakopali już wojenny topór, bo raper pojawił się na weselu. Bójka w windzie odeszła więc w zapomnienie, a podobny los czeka chyba plotki o kryzysie w małżeństwie Jaya i Beyonce - podczas wesela bawili się wspólnie i wyglądali jak para zakochanych nastolatków!

Zdjęcia ze ślubu wyglądają pięknie. Szalone tańce, szczęśliwi państwo młodzi, a do tego tylu pięknych gości... U boku Solange bawił się też jej syn - Daniel, którego ojcem jest pierwszy mąż piosenkarki, Daniel Smith. Artystka pobrała się z nim jako 17-latka, a rozwiodła w 2007 roku.

Solange Knowles z synemkdn_MANY / KDNPIX.COM/EAST NEWS

Gwiazda ma z synem świetny kontakt. A ich wspólny występ, to chyba najbardziej uroczy taniec, jaki ostatnio widzieliśmy:

Solange and Julez NO FLEX ZONE from Charlotte Hornsby on Vimeo.

Gratulujemy młodej parze i życzymy dużo szczęścia!

jus