Wróblewska krytykuje klip Mielcarz. "Sztuczne i bez lekkości". Internauci jeszcze ostrzej: Zbrzydła, wysuszona taka

Teledysk do singla "Silver Dream" pięknej Magdaleny Mielcarz nie znalazł uznania w oczach Doroty Wróblewskiej. Na Faceooku doceniła urodę prowadzącej "The Voice of Poland", ale skrytykowała jej "wyuzdany" wygląd.
Wróblewska krytykuje klip Mielcarz "Sztuczne i bez lekkości" Teledysk do singla "Silver Dream" pięknej Magdaleny Mielcarz nie znalazł uznania w oczach Doroty Wróblewskiej. Projektantka doceniła urodę prowadzącej "The Voice of Poland", ale skrytykowała jej "wyuzdany" wygląd. Choć Wróblewska punktuje zbyt częste zbliżenia na ciało Mielcarz sama przyznaje, że nie jest to tak oczywisty problem. Piękna, śpiewająca modelka/aktorka i wyuzdana koncepcja teledysku. Usta, noga, noga, wargi. Może takie mamy badania, że tego typu teledyski chcemy oglądać - zastanawia się na Wróblewska na Facebooku. Podkreśla przy tym, że takie chwyty nie były potrzebne pięknej modelce. Epatowanie dosłownością w przypadku zmysłowej Magdaleny Mielcarz jest kompletnie niepotrzebne. Sceny aktorskie, sztuczne i bez lekkości. Szkoda, bo ładne plenery - podsumowuje Wróblewska. A co Wy myślicie o klipie "Silver Dream"?

Choć Wróblewska punktuje zbyt częste zbliżenia na ciało Mielcarz sama przyznaje, że nie jest to tak oczywisty problem.

Piękna, śpiewająca modelka/aktorka i wyuzdana koncepcja teledysku. Usta, noga, noga, wargi. Może takie mamy badania, że tego typu teledyski chcemy oglądać - zastanawia się na swoim facebookowym profilu.

Podkreśla, że, według niej, taki rodzaj teledysku, nie był modelce potrzebny:

Epatowanie dosłownością w przypadku zmysłowej Magdaleny Mielcarz jest kompletnie niepotrzebne. Sceny aktorskie, sztuczne i bez lekkości. Szkoda, bo ładne plenery - podsumowuje.

Tak ocenili go na Youtube.com sami internauci:

Magda zbrzydła i ten jej makijaż wręcz teatralny, tona tapety. Wysuszona taka, kiedyś miała śliczne proste włosy bez tej grzywki ... piosenka super - zauważył ktoś. Miałam nadzieję, że będzie bardziej jak "Drown in me". Szkoda, że poszła za tłumem - dodaje następny.

Nie wszyscy są tak jednoznacznie krytyczni.

Wokalnie nie zachwyca, ale przyjemnie się słucha - przekonuje internauta.

 

Screen z Youtube.comYoutube.com

 

A co Wy myślicie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

socha

Co sądzisz o nowym teledysku Magdaleny Mielcarz?
Więcej o: