Paulina Smaszcz-Kurzajewska już tak nie wygląda! Zmieniła kolor włosów i odjęła sobie lat nową fryzurą

Piękna żona dziennikarza w nowej odsłonie pojawiła się na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego. Nie dość, że wszyscy podziwiali jej nową fryzurę, to jeszcze przyciągnęła wzrok TYM.
Kurzajewska w kolorze blond Paulina Smaszcz-Kurzajewska zmieniła kolor włosów. Paulina Smaszcz-Kurzajewska na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego pokazała swoją nową fryzurę - rozjaśniła włosy na platynowy blond. Piękna żona dziennikarza w nowej odsłonie pojawiła się na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego. Nie dość, że wszyscy podziwiali jej nową fryzurę, to jeszcze przyciągnęła wzrok TYM. Paulina Smaszcz-Kurzajewska to kolejna to Agnieszce Chylińskiej gwiazda, która postanowiła ostatnio rozjaśnić włosy na platynowy blond i obciąć jej na modnego boba. I choć trzeba przyznać, że w kwestii drastycznych cięć wygrywa tu Chylińska, to dziennikarka i tak ma powody do zadowolenia. Nowa fryzura odjęła jej lat! Zgodzicie się, że wygląda młodziej? Jakby tego było mało, uwagę skupiła na sobie także z powodu butów. Zastanawiamy się, czy tylko na połączenie płaszcza z sandałami na koturnach wydaje się nieco dziwne? Za oknem zimno i szaro, ale prezenterka jak widać nie bierze tego do siebie.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska to kolejna to Agnieszce Chylińskiej gwiazda, która postanowiła ostatnio rozjaśnić włosy na platynowy blond i obciąć jej na modnego boba. I choć trzeba przyznać, że w kwestii drastycznych cięć wygrywa tu Chylińska, to dziennikarka i tak ma powody do zadowolenia. Nowa fryzura odjęła jej lat! Zgodzicie się, że wygląda młodziej?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jakby tego było mało, uwagę skupiła na sobie także z powodu butów. Zastanawiamy się, czy tylko na połączenie płaszcza z sandałami na koturnach wydaje się nieco dziwne? Za oknem zimno i szaro, ale prezenterka jak widać nie bierze tego do siebie.

&Smaszcz Kurzajewska Paulina 2014-11-13Kapif

aga

Zobacz też:

Więcej o: