Paltrow okrzyknięto "najbardziej znienawidzoną gwiazdą Hollywood". Ta wypowiedź jej nie pomoże

Nie od dziś wiadomo, że Gwyneth Paltrow ma naturalną zdolność zniechęcania do siebie ludzi. W zeszłym roku okrzyknięto ja nawet "najbardziej znienawidzoną gwiazdą Hollywood". Najnowszy wywiad zdecydowanie nie przysporzy jej fanów.
Gwyneth Paltrow o swojej urodzie Najnowszy wywiad zdecydowanie nie przysporzy jej fanów Nie od dziś wiadomo, że Gwyneth Paltrow ma naturalną zdolność zniechęcania do siebie ludzi. W zeszłym roku okrzyknięto ja nawet "najbardziej znienawidzoną gwiazdą Hollywood". Najnowszy wywiad zdecydowanie nie przysporzy jej fanów. 42-letnia aktorka zapewnia w serwisie Stylist.co.uk, że kocha swoje zmarszczki i jest zadowolona z obecnego wyglądu. Wybrała "naturalne piękno" i rezygnuje z makijażu. Oczywiście nie w pracy. Wtedy "nosi go dużo". Poranek to dla mnie zdecydowanie niedobry moment, by patrzeć w lustro. Staram się nie nosić makijażu. Jeżeli pracuję, to oczywiście, maluję się. Ale w życiu prywatnym najwyżej mascara i błyszczyk do ust - zdradza. - Nie jestem osobą która patrzy w lustro i bacznie bada swój wygląd. Boże, nie! Wolałabym umrzeć, niż przyglądać się z taką uwagą własnej twarzy. Wiadomo, Gwyneth nie koncentruje się na swoim wyglądzie. Nie dla niej stresy i walka z wadami. I jeszcze ta ewentualna śmierć przed lustrem. Słyszycie? Wolałaby umrzeć, niż spojrzeć w lustro. Naprawdę rzuca słowem "UMRZEĆ", jakby nic nie znaczyło - komentuje portal Life&Style. Faktycznie, gotowość Gwyneth do poświęcenia własnego życia jest powszechnie znana. Jak choćby w walce z zupkami instant czy jedzeniem w puszkach. Prędzej umrę niż pozwolę mojemu dziecku zjeść zupkę z proszku - powiedziała gwiazda w 2005 roku w programie Conana O'Briana. Prędzej zapalę crack niż zjem ser z puszki - zapewniała sześć lat później podczas iTunes Music Festival. Ale czy można oczekiwać czegoś więcej po osobie, która "jest jaka jest, bo nie może udawać kogoś, kto zarabia średnią krajową"?

42-letnia aktorka zapewnia w serwisie Stylist.co.uk, że kocha swoje zmarszczki i jest zadowolona z obecnego wyglądu. Wybrała "naturalne piękno" i rezygnuje z makijażu. Oczywiście nie w pracy. Wtedy "nosi go dużo".

Poranek to dla mnie zdecydowanie niedobry moment, by patrzeć w lustro. Staram się nie nosić makijażu. Jeżeli pracuję, to oczywiście, maluję się. Ale w życiu prywatnym najwyżej mascara i błyszczyk do ust - zdradza. - Nie jestem osobą która patrzy w lustro i bacznie bada swój wygląd. Boże, nie! Wolałabym umrzeć, niż przyglądać się z taką uwagą własnej twarzy.

Wiadomo, Gwyneth jest PONAD ocenianie własnego wyglądu. Nie dla niej stresy i walka z wadami. I jeszcze ta ewentualna śmierć przed lustrem.

Słyszycie? Wolałaby UMRZEĆ, niż spojrzeć w lustro. Naprawdę rzuca słowem "UMRZEĆ", jakby nic nie znaczyło - komentuje portal Life&Style.

Faktycznie - gdy cel słuszny, gotowość Gwyneth do poświęcenia własnego życia jest powszechnie znana. Jak choćby w walce z zupkami instant czy jedzeniem w puszkach.

Prędzej umrę niż pozwolę mojemu dziecku zjeść zupkę z proszku - powiedziała w 2005 roku w programie Conana O'Briana.
Prędzej zapalę crack, niż zjem ser z puszki - zapewniała sześć lat później podczas iTunes Music Festival.

Ale czy można oczekiwać czegoś więcej po osobie, która "jest jaka jest bo nie może udawać kogoś, kto zarabia średnią krajową"?

 

 

socha

Więcej o:
Komentarze (2)
Paltrow okrzyknięto "najbardziej znienawidzoną gwiazdą Hollywood". Ta wypowiedź jej nie pomoże
Zaloguj się
  • martuchaaaa

    Oceniono 87 razy 85

    nie rozumiem co w tych wypowiedziach jest takiego co może obrażać itd. tekst o zupkach w proszku? przecież każdy wie, że to najgorszy syf. to, że Amerykanie czy Brytyjczycy wolą jeść to dziadostwo niż ugotować normalną zupę to ich problem. niech się pasą dalej. generalnie czepiacie się dla zasady.

  • ja01

    Oceniono 49 razy 47

    Co jest złego w jej wypowiedzi? Żyje po swojemu i tyle. Piętnujecie ją bo nie jest nasilikonowaną lalą ? Jest naturalna, jest sobą i super. Teraz ten kto nie jest nabotoksowany i umalowany bedzie tym złym ? Stuknijcie się w czółko. Byle mocno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX