Ukochana Dariusza K. zaskoczyła nas tym zdjęciem... ale jeszcze bardziej hasztagiem

"Ślub wzięła prawdopodobnie w październiku" - informuje jeden z portali. Informację tę zdaje się potwierdzać zagadkowa adnotacja przy seksownym zdjęciu.

To nie jest pierwsze odważne selfie Izabeli Adamczyk, ukochanej Dariusza K., ale i tak zaskoczenie jest, by tak rzec, ogromne. Niekoniecznie z powodu imponującego dekoltu wydatnie odsłaniającego piersi. Modelka oznaczyła je dodatkowo wymownym hasztagiem: #goodwife.

Izabela AdamczykScreen z Instagram.com/Izabela Adamczyk

Czy to oznacza, że modelka wzięła potajemny ślub z przebywającym za kratami Dariuszem K.? Taką informację publikuje portal Se.pl.

Ślub odbył się prawdopodobnie w październiku. Wtedy Iza zmieniła swój status na profilu Facebook na "w związku małżeńskim", a w rozmowach ze znajomymi oznajmiła, iż odbyło się to w miesiącu z "r" w nazwie. Zaczęła również przyjmować gratulacje - czytamy tam.

Z tekstu dowiadujemy się także, że Adamczyk planuje rozkręcenie własnego biznesu, spłatę długów Dariusza K. i zakup wygodnego loku dla siebie i dzieci.

Iza chce zabezpieczyć byt swój i córki muzyka Lei (3 l.). Z upoważnienia Darka będzie zarządzać jego majątkiem i pieniędzmi po sprzedaży domu w podwarszawskim Milanówku - powiedział portalowi informator.

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Ukochana Dariusza K. zaskoczyła nas tym zdjęciem... ale jeszcze bardziej hasztagiem
Zaloguj się
 • lastone

  Oceniono 19 razy 15

  to się ustawiła, chłop w pierdlu, cała kasa w jej rękach :D

 • forfiter_jr

  Oceniono 11 razy 9

  Własnego biznesu? Agencja towarzyska czy dilerka?

 • martuchaaaa

  Oceniono 12 razy 8

  no on podobno ma pół bańki długu, to czym ona chce zarządzać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX