Córka Demi Moore pokazała zdjęcie aktorki sprzed lat. "Aż trudno uwierzyć, że skończyła 52 lata"

Rumer Willis zamieściła na Instagramie stare zdjęcie, na którym pozuje z mamą - Demi Moore. Pojawił się również bardzo osobisty i emocjonalny wpis.
Prezent dla Demi Moore Córka Demi Moore pokazała zdjęcie aktorki sprzed lat. Demi Moore obchodziła 11 listopada swoje 52. urodziny. Z tej okazji jej córka, Rumer Willis zamieściła na Instagramie ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Rumer Willis zamieściła na Instagramie stare zdjęcie, na którym pozuje z mamą - Demi Moore. Pojawił się również bardzo osobisty i emocjonalny wpis. Demi Moore obchodziła 11 listopada swoje 52. urodziny. Z tej okazji jej córka, Rumer Willis zamieściła ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Demi Moore wygląda wspaniale. Od kiedy wykonano zdjęcie, minęło kilkanaście lat, a mamy wrażenie, że piękna aktorka cały czas wygląda tak samo i w ogóle się nie starzeje. "Daily Mail" stwierdził: Wygląda, jakby miała trochę ponad 30 lat. Więc aż trudno uwierzyć, że we wtorek skończyła 52 lata" - czytamy. Pojawił się również bardzo osobisty wpis Rumer: "Mamo, dzisiaj są twoje urodziny i uważam, że powinnaś to wiedzieć. Nie wiem, gdzie byłabym bez ciebie. Nauczyłaś mnie wiele i pomogłaś mi stać się kobietą, którą jestem dzisiaj, dlatego dziękuję ci. Jesteś moją idolką, moją mentorką, moją najlepszą przyjaciółką i "partnerką w zbrodni". Jesteś silna, mądra i pełna współczucia, przezabawna i rozbrajająco piękna... [...] Kocham Cię mamo, Wszystkiego Najlepszego". My również przyłączamy się do życzeń, wszystkiego najlepszego, Demi Moore!

Demi Moore obchodziła 11 listopada swoje 52. urodziny. Z tej okazji jej córka, Rumer Willis zamieściła ich wspólne zdjęcie sprzed lat. Demi Moore wygląda wspaniale. Od kiedy wykonano zdjęcie, minęło kilkanaście lat, a mamy wrażenie, że piękna aktorka cały czas wygląda tak samo i w ogóle się nie starzeje. DailyMail stwierdził:

Wygląda, jakby miała trochę ponad 30 lat. Więc aż trudno uwierzyć, że we wtorek skończyła 52 lata - czytamy.

Rumer Willis i Demi Moore Instagram.com/ruelarue

Pojawił się również bardzo osobisty wpis Rumer.

Mamo, dzisiaj są twoje urodziny i uważam, że powinnaś to wiedzieć. Nie wiem, gdzie byłabym bez ciebie. Nauczyłaś mnie wiele i pomogłaś mi stać się kobietą, którą jestem dzisiaj, dlatego dziękuję ci. Jesteś moją idolką, moją mentorką, moją najlepszą przyjaciółką i "partnerką w zbrodni". Jesteś silna, mądra i pełna współczucia, przezabawna i rozbrajająco piękna... (...) Kocham Cię mamo, Wszystkiego Najlepszego.

My również przyłączamy się do życzeń, wszystkiego najlepszego, Demi Moore!

Teo

Więcej o:
Komentarze (3)
Córka Demi Moore pokazała zdjęcie aktorki sprzed lat. "Aż trudno uwierzyć, że skończyła 52 lata"
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 6 razy 6

  Ładnie wygląda.

 • agos3009

  Oceniono 5 razy 5

  dobrze zakonserwowana :)

 • mi_ia

  Oceniono 4 razy 4

  szkoda, że córki podobne do Willisa :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX