Ada Fijał pokazała pierwsze zdjęcie syna. Wykorzystała przy tym pomysł innych gwiazd

Aktorka urodziła dziecko pod koniec sierpnia, ale do tej pory nie dzieliła się z fanami szczegółami macierzyństwa. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pochwalić się ślicznym synkiem.
Fijał pokazuje synka Ada Fijał pokazała pierwsze zdjęcie synka. Ada Fijał postanowiła pochwalić się ślicznym synkiem, którego urodziła pod koniec sierpnia. Na szczęście trochę tajemniczości udało jej się zachować. Aktorka Ada Fijał urodziła dziecko pod koniec sierpnia, ale do tej pory nie dzieliła się z fanami szczegółami macierzyństwa. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pochwalić się ślicznym synkiem. Ada Fijał dba o swoją prywatność. Niestety, ze zdjęcia, które opublikowała, nie dowiecie się, czy maleństwo jest podobne do mamy czy taty. Gwiazda na Instagramie pokazała jedynie fragment główki swojego dziecka. Zdradziła, że w jesienne popołudnie razem słuchają Chopina i zilustrowała to uroczym kolażem. Wstawianie fotografii, która nie pokazuje twarzy dziecka, a jedynie jego ucho lub stopę, to ostatnio ulubiony sposób gwiazd na pochwalenie się swoim szczęściem przy zachowaniu maksymalnej dyskrecji. Kilka dni temu zastosowała go też Małgorzata Kożuchowska, wcześniej Anna Mucha, Justyna Steczkowska czy Beyonce.

Ada Fijał dba o swoją prywatność. Niestety, ze zdjęcia, które opublikowała, nie dowiecie się, czy maleństwo jest podobne do mamy czy taty. Gwiazda na Instagramie pokazała jedynie fragment główki swojego dziecka. Zdradziła, że w jesienne popołudnie razem słuchają Chopina i zilustrowała to uroczym kolażem:

Ada FijałInstagram.com/adafijal

Dziś słuchamy Chopina#muzyka #chopin #świętujemy #love #sweet #boy #cudownie #najpiękniejsza #jesień #miłość - napisała.

Wstawianie fotografii, która nie pokazuje twarzy dziecka, a jedynie jego ucho lub stopę to ostatnio ulubiony sposób gwiazd na pochwalenie się swoim szczęściem przy zachowaniu maksymalnej dyskrecji. Kilka dni temu zastosowała go też Małgorzata Kożuchowska, wcześniej Anna Mucha, Justyna Steczkowska czy Beyonce.

jus