Filip Chajzer recenzuje film: BOOOOOŻEEEEEEEEE OCZY MI KRWIAWIĄ!!!!!!! A potem nie szczędzi ostrych słów programowi... TVN

Do odważnych świat należy. Chyba takie motto przyświeca pracy Filipa Chazjera. Jego wpisy o filmie "Dzień Dobry, Kocham Cię" i programu "Kto poślubi mojego syna?" od razu podbiły sieć.
Filip Chajzer recenzuje "BOOOOOŻEEEEEEEEE OCZY MI KRWIAWIĄ!!!!!!!". Filip Chajzer odważnie recenzuje. Jego wpisy o filmie "Dzień Dobry, Kocham Cię" i programu "Kto poślubi mojego syna?" od razu podbiły internet. Do odważnych świat należy. Chyba takie motto przyświeca pracy Filipa Chazjera. Jego wpisy o filmie "Dzień Dobry, Kocham Cię" i programie "Kto poślubi mojego syna?" od razu podbiły internet. Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" to bardzo odważna osoba. Jego materiały dla porannego pasma są zawsze okraszone dawką humoru, a on sam nie boi się wygłaszać kontrowersyjnych opinii. Chajzer postanowił zrecenzować nowy film Ryszarda Zatorskiego "Dzień Dobry, Kocham Cię". Zagrali w nim między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Garlicki i Maciej Musiał. Jednym słowem - powinien być wielki kinowy hit. Ale chyba nie dla Chajzera. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił bowiem bardzo wymowne zdjęcie i okrasił je autorską recenzją. "Po 20 minutach seansu opuściłem salę. [...] To było tak ZŁE... ALE TAAAAAAK ZŁE, że to się nadaje na pozew zbiorowy. Odtwórcy, przy których Jarosław Jakimowicz jest aktorem multioskarowym wiszą mi 60zł za położenie randki, którą muszę stawiać na nowo! BOOOOOŻEEEEEEEEE OCZY MI KRWIAWIĄ !!!!!!! TO EBOLA?????? NIE!!!!!!! TO FILM Dzień Dobry, Kocham Cię". Większość internautów była zachwycona opisem filmu, a w sumie tylko jego 20 minut. Ale okazuje się, że Filip Chajzer para się nie tylko recenzowaniem filmów, ale także i programów telewizyjnych. Na jego profilu pojawiły się wpisy dotyczący programu "Kto poślubi mojego syna?". Co ciekawe, show jest emitowane przez TVN, czyli stację, dla której Filip Chajzer pracuje. To się nazywa odwaga! "Oglądam to "dzieło sztuki" telewizyjnej i tak sobie myślę.... gdzie oni casting robili? ;))) Moje IQ umarło. Siano".

Dziennikarz "Dzień Dobry TVN" to bardzo odważna osoba. Jego materiały dla porannego pasma są zawsze okraszone dawką humoru, a on sam nie boi się wygłaszać kontrowersyjnych opinii. Ostatnio na wizji zmusił Michała Witkowskiego do zdjęcia opaski warszawskiego powstańca. Było to na planie programu "Ugotowanych VIP". Ale dopiero teraz pokazał, na co go stać.

Chajzer postanowił zrecenzować nowy film Ryszarda Zatorskiego "Dzień Dobry, Kocham Cię". Zagrali w nim między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Łukasz Garlicki i Maciej Musiał. Jednym słowem - powinien być wielki kinowy hit. Ale chyba nie dla Chajzera. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił bowiem bardzo wymowne zdjęcie i okrasił je autorską recenzją.

Po 20 minutach seansu opuściłem salę. Jak myślicie, czy jutro ktoś przyjmie mnie na jakimś dobrym oddziale? Mam do sprawdzenia każdy organ. Każdy bo to było tak ZŁE... ALE TAAAAAAK ZŁE, że to się nadaje na pozew zbiorowy. Odtwórcy, przy których Jarosław Jakimowicz jest aktorem multi oskarowym wiszą mi 60zł za położenie randki, którą muszę stawiać na nowo! BOOOOOŻEEEEEEEEE OCZY MI KRWIAWIĄ !!!!!!! TO EBOLA?????? NIE!!!!!!! TO FILM Dzień Dobry, Kocham Cię.

Filip Chazjer Facebook.com/ChajzerFilip

Większość internautów była zachwycona opisem filmu, a w sumie tylko jego 20 minut. Od razu posypały się komentarze, zarówno te pozytywne, jak i negatywne.

Facebook.com/ChajzerFilip Facebook.com/ChajzerFilip

Geniusz!!! Najlepsza recenzja jaką czytałem
Facet, uwielbiam Cie. Tak bardzo narażać się w swoim środowisku i tak bardzo mieć to gdzieś
Miliony Polaków dziękują za przestrogę i oszczędzenie ich pieniędzy
Chajzer...Po 20 minutach to jeszcze reklamy sie nie kończą !:)
Recenzja Pana który w DDTvn biega nago na basenie, a w wielkanoc myje ludziom okna pomponem na dupie w stroju króliczka. Tak... krytyk filmowy, jakich nam trzeba

Ale okazuje się, że Filip Chajzer para się nie tylko recenzowaniem filmów, ale także i show. Na jego profilu pojawiły się wpisy dotyczący programu "Kto poślubi mojego syna?". Co ciekawe, show jest emitowane przez TVN, czyli stację, dla której Filip Chajzer pracuje. To się nazywa odwaga!

Oglądam to "dzieło sztuki" telewizyjnej i tak sobie myślę.... gdzie oni casting robili? ;)))
Moje IQ umarło
Siano

Facebook.com/ChajzerFilip Facebook.com/ChajzerFilip

Teo