Kocha tiule, bajkowe kreacje i loki. Co o stylu Jastrzębskiej myśli Horodyńska? Dziennikarka może nie być zadowolona

Agnieszka Jastrzębska wyróżnia się na niemal każdej imprezie. Rozkloszowane sukienki w pastelowych kolorach stały się już jej znakiem rozpoznawczym, ale znawcy mody nie są co do nich przekonani. Jedną ze stylizacji dziennikarki postanowiła skomentować Joanna Horodyńska.

W najnowszym "Party" stylistka oceniła strój Jastrzębskiej z pokazu Tomaotomo. Tym razem dziennikarka pojawiła się w ozdobnej sukience o prostej formie tuniki. Dla wielbicielki spódnic szytych z koła to prawdziwa rewolucja, ale co o eksperymencie myśli stylistka?

Agnieszka po paru nieudanych i paru udanych stylizacjach stawia na mini. Martwię się, bo tej jej zmiany idą tak szybko, że nie ma czasu na przemyślenia, czy to pasuje. A co jak przyjdą mikromini i skórzane szorty? Piękny kolor sukienki i efekt koronki zaprasowanej na sztywnym materiale. To pachnie klimatem Vintage i aż się prosi, żeby sukienka była dłuższa, chociaż o dwa centymetry. Dzięki temu Agnieszka byłaby elegancka niczym Jackie Kennedy, a tak jest aspirująca do wyższych sfer trzpiotką - stwierdziła Joanna Horodyńska.

Jastrzebska Agnieszka 2014-10-16KAPIF

Zgadzacie się z jej oceną?

jus