Pupa Kim w całej okazałości na okładce magazynu. Mąż chwali, ale inni niekoniecznie. "Jesteś czyjąś matką!"

Kim Kardashian śmiało pokazuje swoje krągłości, ale nowa okładka z jej udziałem wzbudziła spore kontrowersje. Oczywiście nie tak wielkie, jak słynna pupa, którą na zdjęciu prezentuje w całej okazałości.
Pupa Kim na okładce Pupa Kim w całej okazałości na okładce "Paper Magazine". Na okładce "Paper Magazine" Kim Kardashian pozuje zupełnie naga. Zdejmuje cekinową kreację, odsłaniając wielką, nabłyszczoną pupę i uśmiecha się do czytelników. Kim Kardashian śmiało pokazuje swoje krągłości, ale nowa okładka z jej udziałem wzbudziła spore kontrowersje. Oczywiście nie tak wielkie, jak słynna pupa, którą na zdjęciu prezentuje w całej okazałości. Na zimowej okładce "Paper Magazine" gwiazda "Keeping up with the Kardashians" pozuje zupełnie naga. Nie licząc naszyjnika z pereł i satynowych rękawiczek, ale te trudno nazwać ubraniem. Zdejmuje cekinową kreację, odsłaniając wielką, nabłyszczoną pupę i uśmiechając się zalotnie do "czytelników". Magazyn twierdzi, że te zdjęcia "złamią internet" i wygląda na to, że faktycznie im się to uda! - stwierdził portal justjared.com. Co prawda na razie udostępnione zostały tylko dwa ujęcia z sesji z Kardashian, ale magazyn zapowiada, że te, które zostaną pokazane w czwartek, będą prawdziwą bombą. Sądząc po tym, co zobaczyliśmy na razie, jest to możliwe. Na drugim ze zdjęć Kim jest co prawda ubrana, ale nalewa szampana do kieliszka, który spoczywa na jej pupie jak na półce. Gwiazda wydaje się zachwycona tym, że udało jej się tak pięknie "zapozować": "I mówią, że nie mam talentu... Spróbujcie utrzymać kieliszek od szampana na tyłku LOL" - napisała na Twitterze. Śmiałe zdjęcia żony spodobały się też Kanye Westowi. Ale zdjęcia Kardashianki i jej słynnej pupy nie wszystkim przypadły do gustu. Wśród zgorszonych znalazła się Naya Rivera, znana m.in. z serialu "Glee". "Zazwyczaj tego nie robię, ale... Jesteś czyjąś matką" - napisała pod zdjęciem na Instagramie Kim. Nie ona jedna pomyślała w tej chwili o małej North West: "Jestem pewna, że twoja córka będzie bardzo dumna. North będzie uwielbiała wspominać mamę w takim wydaniu" - pisali internauci. O okładce już jest głośno, istnieje więc spora szansa, że "wygra internety".

Na zimowej okładce "Paper Magazine" gwiazda "Keeping up with the Kardashians" pozuje zupełnie naga. Nie licząc naszyjnika z pereł i satynowych rękawiczek, ale te trudno nazwać ubraniem. Zdejmuje cekinową kreację odsłaniając wielką, nabłyszczoną pupę i uśmiechając się zalotnie do "czytelników".

Magazyn twierdzi, że te zdjęcia "złamią internet" i wygląda na to, że faktycznie im się to uda! - stwierdził portal justjared.com.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Co prawda na razie udostępnione zostały tylko dwa ujęcia z sesji z Kardashian, ale magazyn zapowiada, że te, które pokazaną zostaną w czwartek, będą prawdziwą bombą. Sądząc po tym, co zobaczyliśmy na razie jest to możliwe. Na drugim ze zdjęć Kim jest co prawda ubrana, ale nalewa szampana do kieliszka, który spoczywa na jej pupie jak na półce. Gwiazda wydaje się zachwycona tym, że udało jej się tak pięknie "zapozować":

I mówią, że nie mam talentu... Spróbujcie utrzymać kieliszek od szampana na tyłku LOL - napisała na Twitterze.

Kim KardashianTwitter.com/kimkardashian

Śmiałe zdjęcia żony spodobały się też Kanye Westowi:

Cały dzień - podpisał fotografię na Twitterze.

Kanye WestTwitter.com/kanyewest

Ale zdjęcia Kardashianki i jej słynnej pupy nie wszystkim przypadły do gustu. Wśród zgorszonych znalazła się Naya Rivera, znana m.in. z serialu "Glee".

Zazwyczaj tego nie robię, ale... Jesteś czyjąś matką - napisała pod zdjęciem na Instagramie Kim.

Nie ona jedna pomyślała w tej chwili o małej North West:

Jestem pewna, że twoja córka będzie bardzo dumna. North będzie uwielbiała wspominać mamę w takim wydaniu - pisali internauci.

Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

O okładce już jest głośno, istnieje więc spora szansa, że "wygra internety". Kardashian od czasów słynnej seks taśmy nie odkryła zbyt wielu swoich nowych talentów. Ale póki co jej pupa i reszta ciała radzą sobie świetnie. Oczywiście z niewielką pomocą grafików (czy tylko nam wydaje się, że celebrytka nieco "schudła" w talii?).

jus