Wcześniej Rubik, teraz gwiazda TVN. Masłowska wkłada kij w mrowisko i zaskakuje teledyskiem do kawałka "Tęcza". Dzisiaj premiera

Dorota Masłowska, która występuje pod pseudonimem Mister D, znów szokuje. W rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, artystka wypuściła klip do utworu "Tęcza". Tym razem występuje w nim Michał Piróg.

Zaczęło się od lakonicznej zapowiedzi Michała Piróga kilka dni temu na Instagramie. "Po przerwie wracam z taką niespodzianką. 3, 2, 1 - już za moment całość..." - napisał na swoim profilu i wrzucił krótkie nagranie, na którym śpiewa do kolorowego sztucznego penisa. Zamieścił też zdjęcie.

Michał PirógInstagram.com/michalpirog

Teraz już wszystko wiemy. Michał Piróg wystąpił w najnowszym teledysku "Tęcza". To kolejny projekt Masłowskiej sygnowany jej artystycznym pseudonimem Mister D. Pisarka sama wyjaśniła powody powstania tego kontrowersyjnego projektu.

Piosenkę napisałam, kiedy media kolejny raz doniosły, że ktoś podpalił Tęczę na Placu Zbawiciela. Ten rytuał jej palenia jest bardzo wymowny: ma w sobie coś i z wielkiego grilla, i z wielkiego stosu. Ale pod całą groteską kryje się akt nienawiści, która staje się naszym chlebem powszednim. Ta piosenka jest o tym, że źle gdy na sztandar tej nienawiści wciągany jest Bóg i Polska. Stąd data premiery - powiedziała.

Wcześnie pisarka zaskoczyła, kiedy do współpracy przy teledysku do piosenki "Chleb" zaprosiła Anję Rubik. Obie zagrały w nim dresiary. Modelka w białych kozakach, tandetnym futerku i wulgarnym makijażu idealnie wpasowuje się w kiczowaty klimat klipu. O teledysku było głośno, ale teraz na językach wszystkich na pewno będzie "Tęcza".

Kadr z klipu do kawałka Materiały prasowe

Kadr z klipu do kawałka Materiały prasowe

Kadr z klipu do kawałka Materiały prasowe

Teo