W lipcu Dominika Gwit mówiła: Mam 107 cm w talii. Za trzy, cztery miesiące chcę mieć 70. Pokazała się na salonach i... WOW!

Koniec z "Grubą", powitajcie całkiem nowa osobę. Tak może o sobie teraz mówić aktorka z serialu "Przepis na życie". Kilka miesięcy temu opowiadała nam o tym, co sprawiło, że zdecydowała się na pomoc znanego z programu "Fat Killers" Konrada Gacy. Dziś chwali się efektami.

W lipcu Dominika Gwit mówiła nam, że wielokrotnie podejmowała już próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Raz nawet schudła 25 kg, ale waga szybko wróciła. Wszystko przez brak ćwiczeń. Teraz trening jest dla niej codziennym nawykiem. W lipcu opowiadała o swoich celach związanych z dietą:

70 cm w talii to mój wymarzony cel. Talia jest najważniejsza. Dzisiaj mam 107 cm. Mam nadzieję, że spokojnie w te trzy, do czterech miesięcy do 70 cm dojdziemy - zapowiadała.

Ostatnio pokazała się na imprezie Flesz Fashion Night i widzimy, że nie rzucała słów na wiatr. Efekty jej pracy nad ciałem naprawdę wprawiły nas w osłupienie.

<< ZOBACZ JEJ NOWE ZDJĘCIA >>

Napisała też na Facebooku, że schudła już 44 kg, a jej zdjęcie pochwalił nawet sam Borys Szyc, z którym Dominika miała okazję poznać się na planie serialu"Przepis na życie".

 

Teo