Jej najlepsze selfie? Na pewno ulubione. Krupa spotkała swoją idolkę i... "miłość z dzieciństwa"

Joanna Krupa prowadzi życie na wysokim poziomie i otacza się gwiazdami. Tym razem pochwaliła się znajomością z...
Joanna Krupa spotkała swoich idoli Modelka pochwaliła się znajomością z... "Spotkałam moją bohaterkę od praw zwierząt Pamelę Anderson" - napisała Joanna Krupa na Instagramie. Na zdjęciu jest też Kevin Richards z Backstreet Boys. Kariera i życie Joanny Krupy w USA jest bajeczne. Co rusz spotyka wielkie gwiazdy i tak było tym razem. Jak wszyscy wiemy, Krupa aktywnie działa na rzecz praw zwierząt. Jest związana z organizacją PETA. Swego czasu publicznie krytykowała niektóre polskie gwiazdy za noszenie naturalnych futer. Teraz spotkała w końcu gwiazdę, która również aktywnie działa na rzecz praw zwierząt. Mowa oczywiście o Pameli Anderson. Krupa nazwała ją swoją "bohaterką". "Niesamowite! W końcu spotkałam moją bohaterkę od praw zwierząt Pamelę Anderson" - napisała Krupa na Instagramie. Pan w środku, to nie jakaś anonimowa osoba. To oczywiście Kevin Richardson z legendarnego zespołu Backstreet Boys. I tutaj też dodała komentarz. Nazwała go "miłością z dzieciństwa".

Kariera i życie Joanny Krupy w USA jest bajeczne. Co rusz spotyka wielkie gwiazdy i tak było tym razem. Jak wszyscy wiemy, Krupa aktywnie działa na rzecz praw zwierząt. Jest związana z organizacją PETA. Swego czasu publicznie krytykowała niektóre polskie gwiazdy za noszenie naturalnych futer.

Teraz spotkała w końcu gwiazdę, która również aktywnie działa na rzecz praw zwierząt. Mowa oczywiście o Pameli Anderson. Krupa nazwała ją swoją "bohaterką".

Niesamowite! W końcu spotkałam moją bohaterkę od praw zwierząt Pamelę Anderson - napisała Krupa na Instagramie.

Pamela Anderson, Kevin Richardson i Joanna KrupaInstagram.com/joannakrupa

Pan w środku, to nie jakaś anonimowa osoba. To oczywiście AJ McLean z legendarnego zespołu Backstreet Boys. I tutaj też dodała komentarz. Nazwała go "miłością z dzieciństwa".

Teo