Po co jej w ogóle sukienka? Khloe nie raz próbowała przebić Kim i w końcu jej się to udało. A my mamy na co popatrzeć

Jeszcze niedawno obserwowaliśmy, jak Khloe Kardashian próbuje naśladować styl swojej nieco bardziej znanej siostry Kim. Ale zapomnijcie o za ciasnych spódnicach, sporych dekoltach i zbędnych biustonoszach. Uczeń właśnie przerósł mistrza.

W sobotnią noc Khloe Kardashian wybrała się na imprezę. Nie byle jaką! Jej chłopak, French Montana, kończył 30 lat. A że konkurencja wśród sióstr Kardashian jest spora, celebrytka postanowiła znaleźć sposób, by przebić je wszystkie. I udało się - "przezroczysta" sukienka udowodniła raz jeszcze, że Khloe nie jest fanką biustonoszy, a do tego rozporek sięgający biodra, co jakiś czas zalotnie odsłaniał majtki Kardashianki.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Sposób, w jaki celebrytka chciała udowodnić swojemu ukochanemu uczucia  (i to, że wybrał właściwą siostrę), nie spodobał się jej fanom. Na Instagramie nie docenili seksownej stylizacji:

O Boże, jej tyłek jest na wierzchu! Ładna bielizna Khloe - pisali.

Khloe KardashianInstagram.com/kimkardashian

Zapominanie o bieliźnie wydaje się w rodzinie Kardashianów dość powszechne. Oddając honor Kim, chyba nigdy nie widzieliśmy u niej wystających majtek, choć kształt jej sutków nie jest już chyba tajemnicą dla nikogo:

BAUER-GRIFFIN.COM Kim Kardashian is seen in Los Angeles NON EXCLUSIVE Sep 17, 2014 Job: 140917R6 Los Angeles, CA www.bauergriffin.com8BIM>fBauer-Griffin / Bauergriffin.com

jus