Jej debiut na salonach z synem milionera wzbudził sensację. Od tamtej pory Szulim milczy, ale pokazała na Instagramie TO

Prezenterka telewizyjna i producent fimowy pojawili się razem na premierze filmu "Obywatel" kończąc tygodniowe spekulacje na temat łączącego ich uczucia. Przy okazji wywołali niemałą sensację. Szulim przejęła się tak bardzo, że postanowiła uciec od całego zamieszania z Polski.

Do tej pory gwiazda telewizji nie stroniła zbytnio od uwagi mediów, ale jej związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem zmienił wszystko. Zniknęła z evetów branżowych, nie opowiadała o swoim życiu prywatnym, a już na pewno nie o łączącym ją rzekomo związku z milionerem. Całą prawdę postanowiła wyjawić w bardzo spektakularny sposób - zabrała nowego ukochanego na imprezę.

Tym razem nie było już jednak uśmiechów do fotoreporterów i wystudiowanych póz na ściance. Szulim przemknęła szybko za prowadzącym ją za rękę partnerem, który sprawiał wrażenie jeszcze bardziej zirytowanego blaskiem fleszy i zainteresowaniem mediów. Czyżby zaprawiona w bojach na warszawskich imprezach celebrytka nie uprzedziła go czego może się spodziewać?

Szulim miała wiele wątpliwości, sama zadawała sobie wiele pytań. Dla osoby tak rozpoznawalnej związek z synem milionera to wyzwanie. Bała się rozgłosu, atmosfery sensacji - komentował po premierze informator "Flesza".

Rozgłos i atmosfera sensacji chyba trochę ją przerosły, bo po dniach medialnej ciszy, które nastąpiły po oficjalnym debiucie na salonach z Woźniakiem-Starakiem, wrzuciła do sieci zdjęcie z Florencji.

Agnieszka Szulim na wakacjach we FlorencjiInstagram.com/aganajezykach

Mamy nadzieję, że wakacje pomogą jej szybko dojść do siebie.

em