Paris Hilton powiększyła piersi? Fani nie mają wątpliwości. Te zdjęcia rozpoczęły dyskusję

Paris Hilton odsłoniła dekolt. Wygląda jednak inaczej niż zwykle.
Paris Hilton powiększyła piersi? Fani nie mają wątpliwości. Te zdjęcia rozpoczęły dyskusję Paris Hilton odsłoniła dekolt. Wygląda jednak inaczej niż zwykle. Fani nie mają wątpliwości, że powiększyła piersi. Oczywiście odpowiednie ubrania i bielizna potrafią sprawić, że nawet posiadaczka miseczki A może pochwalić się pełnym dekoltem. Paris Hilton musi mieć chyba jednak dostęp do biustonoszy nowej generacji, jeżeli to tylko za ich sprawą jej piersi tak wyglądają. Hilton od zawsze była bardzo szczupła i duże piersi nigdy nie były jednym z jej atutów. Ostatnio jednak zaczęła na Instagramie publikować zdjęcia, na których nie da się nie zauważyć pokaźnego biustu milionerki. Fani nie mają wątpliwości, że za cudowną metamorfozę odpowiedzialny jest chirurg, a nie magiczna bielizna.

Oczywiście odpowiednie ubrania i bielizna potrafią sprawić, że nawet posiadaczka miseczki A może pochwalić się pełnym dekoltem. Paris Hilton musi mieć chyba jednak dostęp do biustonoszy nowej generacji, jeżeli to tylko za ich sprawą jej piersi wyglądają TAK:

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA PARIS HILTON >>

 

Hilton od zawsze była bardzo szczupła i duże piersi nigdy nie były jednym z jej atutów. Ostatnio jednak zaczęła na Instagramie publikować zdjęcia, na których nie da się nie zauważyć pokaźnego biustu milionerki. Fani nie mają wątpliwości, że za cudowną metamorfozę odpowiedzialny jest chirurg, a nie magiczna bielizna.

To oczywiste, że zrobiła sobie piersi.
Ma zoperowane piersi.

A tak wyglądała na początku tego roku:

Paris HiltonPaul Froggatt / PR Photos / Paul Froggatt / PR Photos

 

karo