Dieta i aktywność fizyczna to tylko początek zmian. Teraz Agnieszka Wesołowska ma też nową fryzurę

Agnieszka Wesołowska (niedawno jeszcze Szczurek) zdecydowała się na kilka odważnych ruchów: przeszła na dietę, uprawia sport, a teraz zaskoczyła wszystkich nową fryzurą.
Wesołowska się zmienia Dieta i sport to początek zmian. Teraz Agnieszka Wesołowska ma też nową fryzurę Agnieszka Wesołowska (niedawno jeszcze Szczurek) zdecydowała się na kilka zmian: przeszła na dietę, uprawia sport, a teraz zaskoczyła wszystkich nową fryzurą Agnieszka Wesołowska (niedawno jeszcze Szczurek) zdecydowała się na kilka odważnych ruchów: przeszła na dietę, uprawia sport, a teraz zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Agnieszka Szczurek wprowadziła w swoim życiu radykalne zmiany, o których informuje na Instagramie. Zaczęło się od diety, którą zaproponowała jej Anna Lewandowska. Dzięki temu narodziła się między nimi przyjaźń. Szczurek zaczęła także biegać i trzeba przyznać, że jest w tym wytrwała, bo jej Instagram roi się od zdjęć z joggingu. Czasem zdarza się, że wstaje bardzo wcześnie rano i idzie biegać, kiedy jeszcze wszyscy śpią. Brawo! Pierwsze efekty już widać, dlatego Szczurek poszła za ciosem i zrobiła, dosłownie, ostre cięcia. Pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Jej nowy wygląd to zasługa diety i sportowego trybu życia. Na swoim Instagramie motywuje inne dziewczyny do tego, by zadbały o swoje ciało. "Trzymam kciuki za ćwiczenia, to naprawdę sprawia radość, tylko trzeba zebrać się w sobie i wstać z kanapy- uwierz mi, ze to jest najtrudniejsze, a reszta to pikuś! No i odpowiednia dieta- ale z tym odsyłam do @annalewandowskahpba, ona jest mistrzynią w tej dziedzinie. Kiedyś też biegałam, ćwiczyłam ale nie było widocznych efektów. Dopiero jedząc odpowiednie produkty, widzę jak waga z tygodnia na tydzień spada. Polecam z całego serca!" - radzi gwiazda. "Najpierw ugotowałam włoszczyznę, by uzyskać wywar z warzyw. W międzyczasie wstawiłam do gotowania buraki. Wywar robi się około godzinę, buraki gotują się 45-50 min. W tym czasie obrałam pól dyni hokkaido i pokroiłam w kostkę i posprzątałam w szafie;) buraki pokroiłam w kostkę, przysmażyłam na pestkach słonecznika i odrobinie syropu z agawy(daje słodki posmak) - odstawiłam na bok. W średnim garnku rozgrzałam dwie łyżki oliwy, na nie wrzuciłam pól drobno pokrojonej cebuli i poczekałam chwilę, by się zeszkliła" - podpowiada.

Agnieszka Szczurek wprowadziła w swoim życiu radykalne zmiany, o których informuje na Instagramie. Zaczęło się od diety, którą zaproponowała jej Anna Lewandowska. Dzięki temu narodziła się między nimi przyjaźń.

Agnieszka SzczurekInstagram.com/szczureczek

Szczurek zaczęła także biegać i trzeba przyznać, że jest w tym wytrwała, bo jej Instagram roi się od zdjęć z joggingu. Czasem zdarza się, że wstaje bardzo wcześnie rano i idzie biegać, kiedy jeszcze wszyscy śpią. Brawo!

Agnieszka SzczurekInstagram.com/szczureczek

Pierwsze efekty już widać, dlatego Szczurek poszła za ciosem i zrobiła, dosłownie, ostre cięcia. Pochwaliła się zupełnie nową fryzurą:

Agnieszka SzczurekInstagram.com/szczureczek

Jej nowy wygląd to zasługa diety i sportowego trybu życia. Na swoim Instagramie motywuje inne dziewczyny do tego, by zadbały o swoje ciało. Udziela też porad, jak się do tego zabrać oraz publikuje przepisy na potrawy, które pomagają zachować szczupłą sylwetkę.

Trzymam kciuki za ćwiczenia, to naprawdę sprawia radość, tylko trzeba zebrać sie w sobie i wstać z kanapy- uwierz mi, ze to jest najtrudniejsze, a reszta to pikus! No i odpowiednia dieta- ale z tym odsyłam do @annalewandowskahpba, ona jest mistrzynią w tej dziedzinie. Kiedyś tez biegałam, ćwiczyłam, ale nie było widocznych efektów. Dopiero jedząc odpowiednie produkty, widzę jak waga z tygodnia na tydzień spada. Polecam z całego serca!
Najpierw ugotowałam włoszczyznę, by uzyskać wywar z warzyw. W międzyczasie wstawiłam do gotowania buraki. Wywar robi się około godzinę, buraki gotują się 45-50 min. W tym czasie obrałam pol dyni hokkaido i pokroiłam w kostkę i posprzątałam w szafie;) buraki pokroiłam w kostkę, przysmażyłam na pestkach słonecznika i odrobinie syropu z agawy(daje słodki posmak) - odstawiłam na bok. W średnim garnku rozgrzałam dwie łyżki oliwy, na nie wrzuciłam pol drobno pokrojonej cebuli i poczekalam chwile by sie zeszkliła.

Instagram.com/szczureczekInstagram.com/szczureczek

Teo