Jej romanse nigdy nas nie interesowały, ale tym razem jest inaczej. Miley zaczęła się spotykać z synem LEGENDY kina

Kogo obchodzi życie erotyczne Miley Cyrus? Od dzisiaj NAS. Dlaczego? Kontrowersyjna gwiazdka zaczęła bowiem randkować z przystojnym synem hollywoodzkiej legendy.
Randka z synem legendy Jej romanse nigdy nas nie interesowały, ale tym razem jest inaczej. Miley Cyrus zaczęła randkować z przystojnym synem hollywoodzkiej legendy. Kontrowersyjna gwiazdka spotyka się z synem Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem. Kogo obchodzi życie erotyczne Miley Cyrus? Od dzisiaj nas. Dlaczego? Kontrowersyjna gwiazdka zaczęła bowiem randkować z przystojnym synem hollywoodzkiej legendy. Do niedawna głośno zachwalała sobie życie singielki. Czasem tylko wracała z rozrzewnieniem do dni, gdy była zaręczona z Liamem Hemsworthem, mimo że nie są parą już od ponad roku. Najwidoczniej gwiazda zatęskniła za ramieniem, w które mogłaby się wtulić wieczorem. "E! News" donosi bowiem, że zaczęła się spotykać z synem Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem. "Spotykają się od jakiegoś czasu, ale na razie to nic oficjalnego" - zdradza źródło. W 2011 roku syn aktora udzielił wywiadu magazynowi "Details", w którym wyznał, że Miley wpadła mu w oko. Zauroczony piosenkarką przystojniak dostał jednak po kilku randkach kosza. Cyrus zaczęła spotykać się wtedy ze swoim przyszłym-byłym narzeczonym, Hemsworthem.

Do niedawna głośno zachwalała sobie życie singielki. Czasem tylko wracała z rozrzewnieniem do dni, gdy była zaręczona z Liamem Hemsworthem, mimo że nie są parą już od ponad roku. Najwidoczniej gwiazda zatęskniła za ramieniem, w które mogłaby się wtulić wieczorem. "E! News" donosi bowiem, że zaczęła się spotykać z synem Arnolda Schwarzeneggera, Patrickiem.

Spotykają się od jakiegoś czasu, ale na razie to nic oficjalnego - zdradza ich źródło.

W 2011 roku syna aktora udzielił wywiadu magazynowi "Details", w którym wyznał, że Miley wpadła mu w oko. Zauroczony piosenkarką przystojniak dostał jednak po kilku randkach kosza. Cyrus zaczęła spotykać się wtedy ze swoim przyszłym-byłym narzeczonym, Hemsworthem. Jak widać teraz postanowiła dać mu kolejną szansę. trudno jej się dziwić, skoro chłopak wygląda TAK:

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Patrick SchwarzeneggerScreen z Twitter.com/Patrick Schwarzenegger

aga