Ariana Grande zawsze nosi tę samą fryzurę. Dlaczego? Nie spodziewaliśmy, że taki jest powód

Kto choć kilka razy widział zdjęcia Ariany Grande, mógł bez trudu zauważyć, że młoda gwiazdka zawsze nosi włosy związane w kucyk. Dlaczego? Bo są zniszczone.

Ariana Grande to amerykańska wokalistka i aktorka. Obecnie to właśnie jej przeboje takie jak "Problem" czy "Break Free" rozgrzewają fanów muzyki pop. Jak każda gwiazda, piosenkarka dba o to, aby dwa razy nie pojawić się w tej samej stylizacji. Co innego jeśli chodzi o fryzurę. Jej włosy zawsze są związane w wysoki koński ogon. Element wizerunku? Nie. Okazuje się, że powód jest znacznie bardziej prozaiczny.

Noszę dopinki, jednak zawsze są one doczepione do kucyka, ponieważ moje prawdziwe włosy są tak strasznie połamane. Wyglądają okropnie, ba wręcz absurdalnie okropnie, gdy tylko zdejmuję treskę. To jest bardzo denerwujące, że zawsze mam taką samą fryzurę, ale póki co takie rozwiązanie dzieła. Wierzcie mi, dla mnie to jest jeszcze bardziej trudne, to czekanie aż moje włosy odrosną. Póki co muszę nosić więcej sztucznych włosów na głowie niż wszystkie drag queen na Ziemi razem wzięte - powiedziała Grande w rozmowie USMagazine.


<< ARIANA GRANDE I JEJ NIEODZOWNY KUCYK >>

Włosy Grande do takiego stanu ciągłe i bardzo agresywne rozjaśnienie ich dla roli Cat Valentine w serialu "Victoria znaczy zwycięstwo".

karo