Kardashian w ciąży? Niechcący "wygadała się" w trakcie wywiadu, a teraz założyła sukienkę opinającą brzuch i tylko dolała oliwy do ognia

Czy Kim Kardashian rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka? Wszystko na to wskazuje, ale decyzję, czy to prawda pozostawimy Wam. Najpierw zapoznamy Was jednak z najnowszymi faktami dotyczącymi celebrytki.
Kim Kardashian znów w ciąży? Niechcący "wygadała się" w trakcie wywiadu Kim Kardashian nigdy nie ukrywała, że marzy o gromadce dzieci. Kilka miesięcy temu w rozmowie z Ellen DeGeneres wyznała, że chciałaby mieć co najmniej troje. Dodała, że sama wie, jak wspaniale dorasta się u boku licznego rodzeństwa i tego samego życzy swojej córce, North. Plotki o kolejnej ciąży pojawiły się, gdy Kardashian udzieliła wywiadu dotyczącego jej stylu. Na pytanie o ubrania ciążowe odpowiedziała nie zastanawiając się zbyt długo: - Noszę moje zwyczajne ubrania i staram się jakoś w nie wcisnąć. Albo kupuję je w większym rozmiarze. Ale nie jestem pewna, czy tym razem będę robić to samo. TYM RAZEM. Właśnie te słowa sprawiły, że zachodnie media zaczęły spekulować o kolejnej ciąży Kardashian. Jakby tego było mało, jej siostry Khloe i Kourtney zapytane o to, która z klanu Kardashianów jako kolejna zostanie mamą, powiedziały, że najpewniej będzie to właśnie Kim. I mimo że ona sama do tej pory nie skomentowała plotek, z pewnością po raz kolejny dolała oliwy do ognia. Wszystko za sprawą kreacji, w której pojawiła się w niedzielę na gali LACMA Art+Film. Sukienka z metką modnej w Hollywood nowojorskiej marki Cushnie et Ochs podkreśliła to, w czym zagraniczne portale dopatrzyły się już ciążowych krągłości. Jest też kolejny "dowód". Portal Mediatakeout.com zarzeka się, że w ekskluzywnej rozmowie z producentem show "Keeping Up With The Kardashian" otrzymali odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie. Kim Kardashian jest w ciąży. To nie są plotki. To potwierdzony fakt! Producent "KUWTK" zdradził nam, że już pracują nad scenariuszem do odcinka, w którym Kim wyzna rodzinie, że ona i Kanye oczekują kolejnego dziecka. Kanye jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! - czytamy na stronie. Kim i Kayne wciąż milczą, jednak na Instagramie celebrytki pojawiły się nowe zdjęcia z ostatniej imprezy i warto zwrócić uwagę na to, jak je podpisała. "Sekrety" - czytamy pod pierwszym. "Uśmiechamy się w środku" - widzimy pod drugim. Czyżby Kardashian chciała coś w ten sposób przekazać fanom? Czy North będzie miała niebawem rodzeństwo?

Kim Kardashian nigdy nie ukrywała, że planuje więcej dzieci. Kilka miesięcy temu wyznała w rozmowie z Ellen DeGeneres, że chciałaby mieć co najmniej troje. Sama wie, jak wspaniale dorasta się u boku licznego rodzeństwa i tego samego życzy swojej córce, North. Plotki o kolejnej ciąży zaczęły się, gdy Kardashian udzieliła wywiadu dotyczącego jej stylu. Na pytanie o ubrania ciążowe odpowiedziała nie zastanawiając się zbyt długo:

Noszę moje zwyczajne ubrania i staram się jakoś w nie wcisnąć. Albo kupuję je w większym rozmiarze. Ale nie jestem pewna, czy tym razem będę robić to samo.

TYM RAZEM. Właśnie te słowa sprawiły, że zachodnie media zaczęły spekulować o ciąży Kardashian. Jakby tego było mało, jej siostry Khloe i Kourtney zapytane o to, która z klanu Kardashianów jako kolejna zostanie mamą, obie powiedziały, że najpewniej będzie to właśnie Kim. I mimo że ona sama plotek do tej pory nie skomentowała, z pewnością dolała oliwy do ognia dzięki kreacji, w jakiej pojawiła się w niedzielę na gali LACMA Art+Film. Sukienka z metką modnej ostatnio w Hollywood nowojorskiej marki Cushnie et Ochs podkreśliła to, w czym zagraniczne portale dopatrzyły się już ciążowych krągłości.


<< OCEŃCIE SAMI, CZY TO CIĄŻOWY BRZUCH >>

 

Mało, by Was przekonać? Kolejny "dowód" - portal Mediatakeout.com zarzeka się, że w ekskluzywnej rozmowie z producentem show "Keeping Up With The Kardashian" otrzymali odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie.

Kim Kardashian jest w ciąży. To nie są plotki. To potwierdzony na 100% fakt! Producent "KUWTK" zdradził nam, że już pracują nad scenariuszem do odcinka, w którym Kim wyzna rodzinie, że ona i Kanye oczekują kolejnego dziecka - czytamy na stronie. - Kanye jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie!

I choć wieści brzmią świetnie, nie jesteśmy do końca przekonani czy można w nie wierzyć. Portal, który podaje tę informację, nie należy bowiem do zbyt wiarygodnych źródeł. Tymczasem Kim milczy, Kanye również. Jednak na Instagramie celebrytki pojawiły się nowe zdjęcia z ostatniej imprezy i warto zwrócić uwagę na to, jak je podpisała.

"Sekrety" - czytamy pod pierwszym. - "Uśmiechamy się w środku" - widzimy pod drugim.

Czyżby Kardashian chciała coś nam tym powiedzieć? I co o tym wszystkim myślicie? Czy North będzie miała niebawem rodzeństwo, czy będzie musiała jeszcze na nie poczekać?

Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

aga