Tym razem nie kort, ale piękny basen. Radwańska wyjechała na wakacje i opublikowała pierwsze zdjęcia

Najlepsza polska tenisistka wybrała się na zasłużony odpoczynek. Choć na razie nie zdradziła, gdzie spędza wakacje, pochwaliła się kilkoma zdjęciami. Może wy zgadniecie skąd?
Agnieszka Radwańska na wakacjach Tenisistka opublikowała w sieci pierwsze zdjęcia z urlopu Agnieszka Radwańska wybrała się na zasłużony odpoczynek. Nie zdradziła, gdzie spędza wakacje, ale opublikowała w sieci kilka zdjęć. Najlepsza polska tenisistka pokazała na Facebooku fotki z basenu i obiecała, że wkrótce zaprezentuje więcej zdjęć, a póki co postanowiła przetestować swoich fanów i sprawdzić, czy zgadną, gdzie obecnie przebywa. Internauci mieli różne pomysły, ale tenisistka nie potwierdziła, by któryś z nich był strzałem w dziesiątkę: A wy macie jakieś pomysły?

Radwańska znana jest ze swojej pracowitości, ale nawet ona wyjeżdża czasem na "urlop". Na swoim Facebooku pokazała zdjęcia z basenu. Obiecała, że wkrótce fotografii będzie więcej, a póki co postanowiła przetestować swoich fanów i sprawdzić, czy zgadną, gdzie obecnie przebywa.

Agnieszka Radwańska Facebook.com/Agnieszka Radwańska

Internauci mieli różne pomysły, ale póki co tenisistka nie potwierdziła, by któryś z nich był strzałem w dziesiątkę:

 

Agnieszka Radwańska Facebook.com/Agnieszka Radwańska

 

A wy macie jakieś pomysły?

 

jus