To była wielka miłość, czy medialny spektakl? Jennifer Lopez dała nieoczekiwaną odpowiedź

Jednak! Jennifer Lopez wyznała w najnowszym wywiadzie, że Ben Affleck złamał jej serce.

Pamiętacie teledysk do piosenki "Jenny From The Block" Jennifer Lopez? Sporym zaskoczeniem był udział w nim Bena Afflecka, który wtedy był związany z piosenkarką. Affleck musiał być mocno zakochany, skoro aspirując do rangi poważnego aktora i reżysera, wziął udział w klipie do piosenki pop. Jego przyjaciel, Matt Damon powiedział nawet, że to mu o mały włos nie złamało kariery.

Właśnie w redakcji mieliśmy ostrą dyskusję, czy to przypadkiem nie był dla JLo chwyt marketingowy, bo jak dotąd wszystkie jej związki były medialne, a udział sławnego partnera w filmie do jej piosenki to wspaniała reklama. I co się okazało? Jennifer Lopez właśnie nam odpowiedziała. I to jak! Nieoczekiwane wyznanie pojawiło się w wywiadzie z Marią Shriver przy okazji promowania przez gwiazdę książki "True Love".

To był prawdopodobnie mój pierwszy wielki zawód miłosny - czytamy jej wypowiedź na stronie portalu "Us Weekly".

Następnie Shriva zapytała ją, jak to się stało, że niedługo po zerwanych zaręczynach związała się z piosenkarzem Markiem Anthonym.

On był moim najlepszym przyjacielem, jakiego miałam od lat, kimś, kogo właściwie kochałam, z kim była ta chemia i kto wszedł w moje życie i powiedział: oto jestem - mówiła gwiazda.

Książka Jennifer Lopez trafi do sprzedaży 4 listopada. Portal "Huffington Post" przytacza kilka jej fragmentów, między innymi ten, który dotyczy Afflecka i Anthony'ego.

Ben i ja rozstaliśmy się to w momencie, kiedy myślałam, że jesteśmy związani na zawsze. To był mój pierwszy zawód miłosny, czułam, jakby wyrwano mi serce z piersi. Ludzie robią wtedy różne rzeczy, żeby się znieczulić. Biorą narkotyki, piją, imprezują. Ja szukałam wsparcia w drugiej osobie, starałam się znaleźć kogoś, przy kim czułabym się kochana i kto chciałby być ze mną w chwilach samotności. I wtedy właśnie pojawił się Marc.

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotykali się od 2002 do 2004 roku. Para była nierozłączna, a media nieustannie śledziły ich życie, nawet nazwała ich Bennifer (skrót od imion). Związek rozpadł się w styczniu 2004 roku mimo, że para była już zaręczona. Obecnie Ben Affleck jest żonaty z Jennifer Garner. Jennifer Lopez wyszła zaś za Marca Anthony'ego, jednak 15 lipca 2011 roku ogłoszono koniec małżeństwa.

alex