Natalia Lesz rodzi już niedługo, nie zwalnia jednak tempa. Pokazała zdjęcie z pracy. "Jaki brzusio"

Natalia Lesz nagrywa właśnie płytę z kolędami. Nic dziwnego, w końcu jest piosenkarką. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że jest ona w 9. miesiącu, to jest już sytuacja wyjątkowa.
Lesz niedługo rodzi, ale nie zwalnia Natalia Lesz cały czas pracuje Natalia Lesz nagrywa właśnie płytę z kolędami. Nic dziwnego, w końcu jest piosenkarką. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, że jest ona w dziewiątym miesiącu ciąży, to jest już sytuacja wyjątkowa. Zwykło się mówić, że ciąża to nie choroba. W rzeczywistości wiele kobiet w błogosławionym stanie, czuje się trochę tak, jakby było chore. Natalii Lesz ciąża jednak dodała skrzydeł oraz - jak zwracają uwagę fani - urody. Piosenkarka podjęła kolejne zawodowe wyzwanie - nagrywa kolędy. Na Facebooku pokazała zdjęcie ze studia. Fani nie szczędzili Lesz komplementów: "Ślicznie wyglądasz", "jesteś piękna". Jak informuje Afterparty.pl, rozwiązanie ma nastąpić już w listopadzie. Szeroki uśmiech pozwala jednak sądzić, że Lesz czuje się wyśmienicie. W innym wypadku też nie zaangażowałaby się w kolejny zawodowy projekt. Kilka tygodni wcześniej piosenkarka nagrywała reklamę wody Borjomi, a także brała udział w akcji "Narodowe czytanie trylogii Sienkiewicza 2014" czy "Zaczytane Katowice".

Zwykło się mówić, że ciąża to nie choroba. W rzeczywistości wiele kobiet w błogosławionym stanie, czuje się trochę tak, jakby było chore. Natalii Lesz ciąża jednak dodała skrzydeł oraz, jak zwracają uwagę fani, urody. Piosenkarka podjęła kolejne zawodowe wyzwanie - nagrywa kolędy. Na Facebooku pokazała zdjęcie ze studia.

Natalia LeszScreen z Facebook.com/NataliaLeszOfficial

Fani nie szczędzili Lesz komplementów:

Ślicznie wyglądasz
Pięknie wyglądasz
Piękna jesteś

Jak informuje Afterparty.pl, rozwiązanie ma nastąpić już w listopadzie. Szeroki uśmiech pozwala jednak sądzić, że Lesz czuje się wyśmienicie. W innym wypadku też nie zaangażowałaby się w kolejny zawodowy projekt. Kilka tygodni wcześniej piosenkarka nagrywała reklamę wody Borjomi, a także brała udział w akcji "Narodowe czytanie Trylogii Sienkiewicza 2014", czy "Zaczytane Katowice".

karo

Więcej o:
Komentarze (3)
Natalia Lesz rodzi już niedługo, nie zwalnia jednak tempa. Pokazała zdjęcie z pracy. "Jaki brzusio"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Z kolędami? Dopiero teraz? Czekoladowe mikołaje są w sklepach od 2 miesięcy...

 • anna20

  Oceniono 7 razy 1

  Ładnie wygląda. Powodzenia!

 • justa567

  Oceniono 8 razy -4

  Wygląda naprawdę świetnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX